مرصاد نیوز 10:31 - 1400/03/30
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با مرصاد:

تحریم انتخابات با‌شکست مواجه شد

مرصاد نیوز: عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در مجموع تحریم انتخابات با شکست مواجه شد، انتخاب هم مقتدرانه بود و بار دیگر حقانیت نظام و جایگاه آن به جهانیان ثابت شد.

بهزاد رحیمی در گفتگو با خبرنگار  مرصاد، اظهار داشت: با این حماسه ای که مردم خلق کردند همه دشمنان ناامید شدند و مردم هم به این نتیجه رسیدند که باید همه نگاهشان به سمت داخل باشد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اينکه برخی افراد هم به هر دلیلی منافع خود را در خطر می‌دیدند، افزود: اپوزیسیون خارج از کشور و جناح مقابل موفقیت خود را در عدم مشارکت و تحریم انتخابات می‌دانستند.

رحیمی تصریح کرد: مردم با این انتخاب هوشمندانه و حضور در صحنه ثابت کردند به نظام وفادار و به ارزش‌های نظام معتقد هستند و در تثبیت شرایط از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

وی عنوان کرد: عده‌ای هم که نیامدند برای خود مطالبات و دلایلی داشتند که در مرور زمان به آنها ثابت می شود مشارکت آنها بسیار سودمندتر بود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در مجموع تحریم انتخابات با شکست مواجه شد، انتخاب هم مقتدرانه بود و بار دیگر حقانیت نظام و جایگاه آن به جهانیان ثابت شد.