مرصاد نیوز 10:24 - 1400/04/05
نماینده مردم شهرستان های قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی:

پیگیر مطالبات نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر سرپلذهاب هستم

مرصاد نیوز: نماینده مردم شهرستانهای قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت:به عنوان عضوی از هیئت نظارت استان قطعا پیگیر مطالبات نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر سرپلذهاب و دغدغه مردم هستم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار بازی دراز، در خصوص اعتراض برخی از کاندیداهای انتخاباتی نسبت به نتایج آرا و شائبه هایی از سوی مردم شهرستان، اظهار داشت: خرید و فروش رای از دوره های گذشته در سرپل ذهاب رواج یافت که بدترین شیوه غیرقانونی در جلب آرای مردمی است.

نماینده مردم شهرستانهای قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی افزود: انتخابات برابر زمانبندی تعیین شده اجرا شد و فرماندار بعنوان رئیس هیئت اجرایی انتخابات بیشترین دغدغه را در برگزاری انتخابات هم بخاطر اینکه قانون را اجرا نماید و هم خدشه ای به اعتماد مردم به نظام وارد نشود داشته است.

وی تصریح کرد: تمام تلاش ما در هیئت بازرسی این بود که تمام ثبت نام کنندگان احراز صلاحیت شوند و هیچ نقشی هم در تعیین هیئت اجرایی انتخابات نداشته ام.

حیدری گفت: یقین داشته باشید که بنده به عنوان نماینده شما در مجلس شورای اسلامی و به عنوان عضوی از هیئت نظارت استان قطعا پیگیر مطالبات نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر سرپلذهاب و دغدغه مردم هستم.

وی در ادامه اشاره کرد: امام جمعه سرپل‌ذهاب که به اجرای عدالت شهره خاصی در شهرستان دارد همواره پیگیر مطالبات شما و دغدغه های مردم از روز اول بوده است و قطعا توصیه های ایشان مد نظر قرار خواهد گرفت و سخنان امام جمعه یک انتظار واقعی و مطالبه بحق از مجلس انقلابی است که حتما آنرا در مجلس شورای اسلامی پیگیری خواهم کرد.

نماینده مرد سرپلذهاب در مجلس شورای اسلامی گفت: از همه کسانی که ثبت نام کردند و با حضور در این عرصه باعث ایجاد شور انتخاباتی شده و تلاش دشمنان برای تحریم انتخابات را شکست دادند و باعث آبروی خود، آبرو برای شهرستان و برای نظام شدند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

وی با اعلام بی طرفی در نتایج انتخابات افزود: ما به دنبال این هستیم که حق هیچکس در این انتخابات ضایع نشود لذا با ورود نهادهای امنیتی و اطلاعاتی و قضایی قطعا پیگیر مطالبات بحق مردم و نامزدهای معترض خواهیم بود.