مرصاد نیوز 11:32 - 1400/04/10
رئیس اداره بهزیستی شهرستان سنقروکلیایی خبر داد؛

اعطای وام کم بهره ۵۰ میلیون تومانی به مددجویان بهزیستی سنقروکلیایی

مرصاد نیوز: رئیس اداره بهزیستی شهرستان سنقروکلیایی از اعطای وام کم بهره ۵۰ میلیون تومانی به مددجویان واجد شرایط بهزیستی این شهرستان خبرداد.

میرحسین صحرایی در گفتگو با خبرنگار مرصاد نیوز اظهار داشت: به منظور ایجاد تثبیت و توسعه اشتغال پایدار و در راستای توانمندسازی اقتصادی و ارتقای کیفیت زندگی جامعه هدف بهزیستی اعم از زنان و دختران سرپرست خانوار، آسیب دیده و در معرض آسیب، معلولین و معتادین بهبود یافته و خانواده های آنها، تسهیلات قرض الحسنه با سود ۴ درصد و بازپرداخت ۷ ساله تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار خواهد گرفت.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت: پرداخت حق بیمه خویش فرمایی اشتغال یافتگان طبق دستورالعمل تا ۵ سال بر عهده بهزیستی است.

وی در ادامه ابراز داشت: به کارفرمایان واجد شرایطی که نیروی کار خود را از جامعه هدف بهزیستی جذب کنند از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه تا سقف ۴۰ نفر با سرانه پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال و بازپرداخت ۷ ساله حمایت خواهد شد.

صحرایی در پایان خاطر نشان کرد: در خصوص سایر مشوق ها اعم از بیمه ۲۳ درصد سهم کارفرما و جبران عدم کارایی معلولین و... به واحد اشتغال اداره بهزیستی شهرستان مراجعه فرمایید.