مرصاد نیوز 10:55 - 1400/06/20
نماینده مردم شهرستان های سرپل ذهاب، گیلانغرب و قصرشیرین در مجلس:

دولت برای امهال وام ها باید سریعتر اقدام کند/ مردم نیازمند توجه ویژه مسئولین هستند

مرصاد نیوز: نماینده مردم شهرستان های سرپل ذهاب گیلانغرب قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت برای امهال وام ها باید سریعتر اقدام کند، گفت: مردم نیازمند توجه ویژه مسئولین هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: پس از گذشت قریب به ۴ سال از زلزله سال ۹۶ در شهرستانهای حوزه انتخابیه بیش از ۴۰ اداره از حادثه زلزله هنوز بازسازی به شکل کامل انجام‌نشده و نیاز به بازسازی و تعمیر دارند. 

نماینده مردم شهرستان های سرپل ذهاب، گیلانغرب و قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی ضمن یادآوری اینکه دولت اولویت ساخت را برای مردم در نظر گرفت، گفت: برای امهال وام های زلزله علی رغم اینکه دولت ابلاغ کرد مصوب کرد با کمال تاسف بانک مرکزی و برخی از بانک ها، منتظر سامانه ای هستند که باید تعریف شود ضرورتا و ترجیحا بانک مرکزی و دیگر بانک های استان باید تلاش کنند و هر چه سریعتر به نتیجه ای ختم شود.

وی ادامه داد: با امهال وام زلزله، بسیاری وام های ازدواج و دریافت وام های بعدی آسانتر انجام می شود بنابراین بانک های عامل استان با ارائه وام های کم بهره نیاز مردم را برطرف کنند.

 حیدری تاکید کرد: مردم نیازمند حمایت دولت هستند و مسئولین باید توجه ویژه ای داشته باشند.