مرصاد نیوز 00:27 - 1400/06/21
گزارش تصویری؛

رزمایش تمرینات تاکتیکی گردان های امام علی (ع) بسیج در اسلام آبادغرب برگزار شد

مرصاد نیوز: رزمایش تمرینات تاکتیکی گردان های امام علی (ع) بسیج در منطقه عمومی رزمایش اسلام آبادغرب برگزارشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  اسلام آباد خبر،  رزمایش تمرینات تاکتیکی گردان های امنیتی امام علی (ع) بسیج با حضور بسیجیان و یگان های آموزش و پشتیبانی سپاه شهرستان اسلام آبادغرب در منطقه عمومی رزمایش با اجرای فنون رزم و عملیات های تاکتیکی برگزارشد.

سرهنگ پاسدار ارسلان سلطانقلی اظهار داشت: در این رزمایش راهپیمایی و کوهپیمایی گردان های امنیتی امام علی(ع) شهرستان اسلام آبادغرب به منظور ارتقاء آمادگی جسمانی نیرو های گردان، ارتقاء و توان فرماندهی و مدیریت گردان(جابجایی،انتقال گردان و ستون کشی) اجرا می گردد.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسلام آبادغرب عنوان کرد: نمایش اقتدار و حضور فعال بسیجیان در ارتفاعات جهت پیشگیری از وقوع ناهنجاری های اجتماعی و ارتقاءسطح نشاط و شادابی نیروهای بسیج از دیگر اهداف این رزمایش می باشد.

 

 

سرهنگ سلطانقلی گفت: در این رزمایش دو روزه  علاوه بر تمرینات تاکتیکی، گردان های شهر اسلام آبادغرب و حمیل آموزش میدان تیر عمومی و تخصصی و پیمایش ۱۰ کیلومتر و راهپیمایی در مسیرهای هموار  را گذراندند.

فرمانده سپاه شهرستان گفت: برگزاری اردوی ۳ روزه عملی دوره تکمیلی گردانهای بیت المقدس از دیگر برنامه های اجرا شده با همت معاونت آموزش ناحیه اسلام آبادغرب است.

گفتنی است؛ حجت الاسلام موسوی امام جمعه و حیدری فرماندار اسلام آبادغرب در خاتمه این رزمایش با حضور در منطقه عمومی تمرینات به فرماندهی ناحیه و فرماندهان میدان در این رزمایش خداقوت گفتند.

 

 

 

انتهای پیام/