مرصاد نیوز 11:47 - 1400/07/27
فرماندار شهرستان سرپل ذهاب:

دین اسلام، مردم را از دین رحمت و شفقت، صلح و عدالت بهره مند ساخت

مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت: دین اسلام، مردم را از دین رحمت و شفقت، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش، بهره مند ساخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، نورالدین فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار بازی دراز ضمن گرامیداشت هفته وحدت اظهار داشت: حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام، دین رحمت و شفقت، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت.

فرماندار سرپل ذهاب افزود: امروز امتی بزرگ با پیروی از پیامبر خاتم حضرت محمد(ص) والهام از کتاب آسمانی قرآن کریم دنیا وآخرت خود را بسازند.

وی ادامه داد: امید است توفیق آن را داشته باشیم از الطاف بیکران این ایام مبارک که سراسر شادی، سرور، امید و ایمان است به نحو شایسته ای بهره مند شده و بتوانیم در امر خطیر تقویت وحدت دینی و مذهبی و انس و الفت و عطوفت زندگی مملو از مهر و دوستی همراه با معنویت را ترویج ودرجامعه اشاعه دهیم.

وی تصریح کرد: اینک که در آستانه میلاد رسول مکرم و هفته وحدت  قرار داریم ضمن تبریک به همه مسلمانان جهان خصوصا مردم خوب و نجیب سرپل ذهاب رجا  و اثق دارم با توکل به خدای متعال و تاسی از وجود پیامبر عظیم الشان همواره وحدت و همدلی خود را در مقابل منادیان تفرقه گسترش داده و با انسجام ملی حول محور رهبری معظم انقلاب الگویی شایسته از یکپارچگی ومودت را به منصه ظهور برسانیم.

 

انتهای پیام/