مرصاد نیوز 16:31 - 1400/08/20
دبیر دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد:

71 اثر از 19 استان کشور در بخش صحنه ای دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد شرکت کردند

مرصاد نیوز: دبیر دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد از ارسال 71 اثر نمایشی در بخش تئاتر صحنه ای از 19 استان کشور به دبیرخانه جشنواره در اسلام آبادغرب خبر دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سعید نورزوی در گفتگو با خبرنگار  اسلام آباد خبر، با اشاره به استقبال خوب گروه های نمایشی کشور از جشنواره تئاتر مرصاد ،  اظهار داشت: در شرایط کرونایی و وضعیت فعلی شاهد استقبال خوب گروه های نمایشی از جشنواره ملی تئاتر مرصاد هستیم و این موضوع بیانگر آن است که جشنواره جایگاه ویژه ای در کشور پیدا کرده است.  

 دبیر دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد افزود: پس از فراخوان جشنواره در بخش صحنه ای مجموعا 71 اثر از 19 استان کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که این تعداد اثر در بخش صحنه ای با توجه به شرایط کرونایی کشور آمار قابل قبول و بالایی است.

وی افزود: گروه های نمایش از استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، ایلام ، تهران ، خراسان رضوی ، خوزستان، زنجان، فارس ، قزوین، کردستان، کرمانشاه ، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان ، لرستان ، مازندران، مرکزی ، هرمزگان و همدان در این دوره از جشنواره به دبیرخانه ارسال آثار داشتند.  

نوروزی افزود: جشنواره در چهار بخش نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی و بخش تئاتر صحنه ای و تئاتر خیابانی برگزار خواهد شد و نفرات منتخب بخش نمایشنامه نویسی توسط هیات داوران اعلام شده  و گروههای  نمایشنامه خوانی نیز مشخص شده اند.  

نوروزی ابراز امیدواری کرد با تامین منابع مالی جشنواره زمینه برگزاری جشنواره باشکوه فراهم شود.

 

انتهای پیام/