مرصاد نیوز 10:00 - 1400/10/27
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

۲۲ محور روستایی در استان کرمانشاه مسدود است

مرصاد نیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر 22 محور مواصلاتی روستایی شامل ۱۴ محور در روانسر، چهار محور در دالاهو، سه محور در جوانرود و یک محور در ثلاث باباجانی مسدود است و عملیات بازگشایی همچنان ادامه دارد.

 فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته‌ در پنج شهرستان استان بارش برف، در هشت شهرستان بارش برف و باران و در یک شهرستان نیز بارش باران گزارش شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه افزود: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی در حال حاضر 25محور شریانی و پنج محور غیر شریانی دارای بارش هستند.

کرمی از بازگشایی 15 محور مواصلاتی روستایی در قالب اجرای عملیات راهداری زمستانی طی شبانه روز اخیر خبر داد.

وی عنوان کرد: در حال حاضر 22 محور مواصلاتی روستایی شامل ۱۴ محور در روانسر، چهار محور در دالاهو، سه محور در جوانرود و یک محور در ثلاث باباجانی مسدود است و عملیات بازگشایی همچنان ادامه دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در قالب اجرای طرح راهداری زمستانی طی شبانه روز گذشته‌ با به کارگیری 151 دستگاه ماشین آلات، از ظرفیت 279 نفر نیروی راهداری استفاده شد.

کرمی میزان شن و نمک مصرفی را دو هزار و 307 تن اعلام و تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته چهار هزار و ۴۰ کیلومتر باند برف روبی انجام گرفت.

وی همچنین از انجام پنج مقطع ریزش برداری و کمک رسانی به 75دستگاه خودرو گرفتار خبر داد و افزود: در شبانه روز گذشته موردی از اسکان اضطراری مسافران در راه مانده نداشته ایم.