مرصاد نیوز 13:45 - 1400/10/27
یکی از یادگاران دوران دفاع مقدس در مراسم معارفه شهردار کرمانشاه:

مسئولان برای خدمت صادقانه و خالصانه سردار سلیمانی را الگوی خود قرار دهند

مرصاد نیوز: یکی از یادگاران دوران دفاع مقدس در مراسم معارفه شهردار کرمانشاه گفت: مسئولین بدانند برای خدمت بر مسند می نشینند و باید برای خدمت صادقانه و خالصانه سردار سلیمانی را الگوی خود قرار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، رسول ایوانی از یادگاران دوران دفاع مقدس در مراسم معارفه شهردار کرمانشاه اظهار داشت: اسوه ها و نابغه هایی در استان کرمانشاه هستند که می توانند مملکتی را اداره کنند.

وی به خدمات رئیس جمهور ایران طی ۱۰۰ روز خدمتش در ردای ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: طی این مدت اقدامات شایسته زیادی صورت گرفته است که می توان از جمله آنها به واردات واکسن کرونا اشاره کرد.

وی در خصوص انتخاب شهردار کرمانشاه، گفت: بدون شک شهرداری کارآمد، فروتن و با تدبیر سکان این کلانشهر را به دست گرفته است و به این لحاظ کرمانشاه چنین روزهای خوبی به خود ندیده است.

این یادگار دوران ۸ سال دفاع مقدس بیان داشت: کرمانشاه سینه ستبر نام گرفت چون اولین مردانی که در رکاب امام(ره) شمشیر زدند مردم این شهر بودند همچنین اولین دفاع در جنگ تحمیلی را همین مردم شکل دادند.

ایوانی در بخش دیگری از سخنانش شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را مردی بی بدیل در سراسر جهان معرفی کرد و اظهار داشت: امروز اگرچه اختلاف نظر در برخی مسائل وجود دارد اما مسئولین بدانند برای خدمت بر مسند می نشینند و باید برای خدمت صادقانه و خالصانه سردار سلیمانی را الگوی خود قرار دهند.

وی تاکید کرد: کارها نباید با سفارش پیش برود بلکه باید با جان و دل باشد و شبانه روز به فکر رفاه و آسایش مردم باشیم لذا باید لباس خدمت بر تن کنیم.

ایوانی گفت: به حمد خدا امروز رئیس جمهور و رئیس مجلس ما شبانه روز تلاش می کنند و لحظه ای در خدمت به مردم درنگ نمی کنند.

در یک مطالعه مسئله محور مسائل و مشکلات شهر را در هشت محور و ۷۵ مسئله استخراج کردیم

در ادامه این مراسم نادر نوروزی شهردار کرمانشاه اظهار داشت: زیبا سخن گفتن به کار مردم این شهر نمی آید بلکه عمل زیبای ما هست که می تواند در زندگی شهروندان کرمانشاهی موثر باشد.

وی خاطر نشان کرد: در مسائل شهر کرمانشاه در محورهای مختلف از جمله زندگی در شهر، مسائل ترافیکی، اشتغال، محیط زیست، درآمدهای پایدار‌ مسائل مربوط به خانواده شهرداری و ... سخن بسیار است.

نوروزی گفت: در یک مطالعه مسئله محور مسائل و مشکلات شهر را در هشت محور و ۷۵ مسئله استخراج کردیم و در تلاشیم که بتوانیم این مسائل را حل کنیم به گونه‌ای که بتواند در زندگی تک تک مردم شهر موثر باشد و در این خصوص سخن نمی گویم بلکه عمل می کنم چرا که این عمل است که موثر واقع می شود.

گفتنی است در پایان این مراسم توسط اعضای شورای شهر لباس نمادین خدمت بر تن نادر نوروزی به عنوان شهردار پوشانده شد و کار خدمت به مردم شهر را به طور رسمی آغاز کرد.