مرصاد نیوز 14:13 - 1400/10/30
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه خبرداد؛

اعمال محدودیت های ترافیکی در برخی محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه/ نیروهای راهداری در آماده باش کامل به سر می‌برند

مرصاد نیوز:مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: در محورهای مواصلاتی روانسر به پاوه و همچنین محور جوانرود به دلیل کولاک و بارش برف سنگین تا اطلاع ثانوی محدودیت های ترافیکی اعمال شده است.

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز، اظهارداشت: به دنبال ورود سامانه بارشی جدید، از بامداد امروز، بارش برف در اکثر محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه آغاز شده است.

 وی افزود: درحال حاضر  بارش برف در همه مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف گیر استان کرمانشاه گزارش شده و به دنبال این شرایط ماشین آلات راهداری در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه مشغول برف روبی هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: در محورهای مواصلاتی روانسر به پاوه و همچنین محور جوانرود به دلیل کولاک و بارش برف سنگین تا اطلاع ثانوی محدودیت های ترافیکی اعمال شده است.

کرمی خاطرنشان  کرد: هم اکنون تردد وسایل نقلیه با زنجیر چرخ و به کندی انجام می شود برهمین مبنا  مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

وی عنوان کرد: پرسنل راهداری کرمانشاه با استفاده از ظرفیت ۶۰۰ نیروی راهدار و ۴۰۰ دستگاه ماشین  آلات در ۴۶ راهداخانه سطح استان در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: مردم می‌توانند پیش از تردد در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه از طریق برقراری تماس با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها از آخرین وضعیت جاده ها مطلع شوند.