مرصاد نیوز 16:38 - 1400/11/01
مسئول مجمع جهادی استان کرمانشاه:

جهادگران با محرومیت زدایی به دنبال حفظ دستاوردهای انقلاب هستند

مرصاد نیوز: مسئول مجمع جهادی استان کرمانشاه گفت: جهادگران با خدمتگذاری به مردم و محرومیت زدایی به دنبال حفظ دستاوردهای عظیم انقلاب هستند.

علی تنها سید حسینی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد هدف از تشکیل گروه‌های جهادی را لبیک به امامین در راستای محرومیت زدایی عنوان کرد و اظهار داشت: کمک به محرومین،تربیت مدیران‌انقلابی و جهادی و ولایی تراز انقلاب اسلامی از دیگر اهداف تشکیل گروههای جهادی است.

وی بیان داشت: همانطور که امیر المومنین(ع) در خطبه ۲۷ فرمودند جهاد دری از درهای بهشت است که خداوند بر روی بندگان خاص خود گشوده است.

مسئول مجمع جهادی استان کرمانشاه افزود: مقام معظم رهبری نیز در بیانات خود فرمود حضور یک جوان مومن و متدین در کنار مردم یک روستا مظهر مجسم آیه های قرآن است.

وی خاطر نشان کرد: اولین گروه جهادی استان کرمانشاه از سال ۸۶ به ثبت رسید و فعالیت های خود را در مناطق محروم آغاز کردیم و از همان زمان تا کنون خود را  در کنار مردم می بینیم.

تنها سید حسینی با بیان اینکه جهادگران با خدمتگذاری به مردم و محرومیت زدایی به دنبال حفظ دستاوردهای عظیم انقلاب هستند، گفت: جهادگران نیروهای تاثیرگذار در عرصه های مختلف و فراز و فرودها هستند و باید امانت‌دار خوبی برای خون شهدا باشیم.

وی گفت: باید تمام توان و ظرفیت‌ها به‌کار گرفته شود تا چهره محرومیت از شهرها و نقاط محروم زدوده شود.