مرصاد نیوز 23:29 - 1400/11/01
ماموستا قادری:

حضور استاندار در منطقه موثر و مفید است

مرصاد نیوز:امام جمعه پاوه گفت: حضور استاندار در منطقه موثر و مفید است و همه باید بکوشیم مشکلات برطرف شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از هزارماسوله، ماموستا ملاقادر قادری در دیدار استاندار کرمانشاه، اظهار کرد: مردم و مدیران همه دست به دست دهند تا مشکلات بعد از این بارش رحمت الهی برطرف شود.

وی افزود: منطقه اورامانات در حال حاضر بحرانی است و حضور مدیران استانی و از جمله استاندار در منطقه می تواند پاره ای از این مشکلات را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف کند.

امام جمعه پاوه تصریح کرد: بارش برف سنگین هفته گذشته در ۳۰ سال اخیر بی سابقه بوده و مردم و مسوولین آمادگی این حجم بارش را نداشتند.

ماموستا قادری گفت: در مقایسه با بارش هایی که در استان های جنوبی کشور روی داده خوشبختانه آسیب ها در این منطقه بسیار کمتر بوده وهیچ خانواده ای گرفتار نشده است.

وی با بیان اینکه توقع مردم از مدیران در این موقعیت این است که در حد توان خدمات رسانی و امدادرسانی انجام شود، اضافه کرد: حضور استاندار در منطقه موثر و مفید است و همه باید بکوشیم مشکلات برطرف شود.

امام جمعه پاوه حضور استاندار را در پاوه قابل تقدیر دانست و ضمن تبریک مجدد انتخاب ایشان بعنوان استاندار، گفت: همه بزرگان نظام به شهر پاوه آمده اند و حضور جنابعالی هم در آغاز مسئولیت ان شاء الله منشاء خیر است.

ماموستا قادری گفت: امکانات و تجهیزات شهرداری پاوه محدود است و این روند خدمات رسانی را به شهروندان مشکل کرده و خودروهای پارک شده در خیابان یکی از موانع اصلی برای برف روبی است.

 

انتهای پیام/