مرصاد نیوز 09:19 - 1400/11/05

برنامه های دهه فجر در پاوه تشریح شد

مرصاد نیوز: در جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر در پاوه برنامه های این دهه تشریح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از هزارماسوله، معاون سیاسی فرماندار شهرستان پاوه در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه های دهه مبارکه فجر اظهار داشت: در آستانه دهه فجر هستیم گفت: این روزها یادآور خیزش های مردم ایران برای رسیدن به انقلاب و خواسته خود است و در زمانی شروع شد که شرق و غرب نتوانستند جلودار این مردم باشند.

فرشاد شیخی ادامه داد: بعد از ۱۵ سال که رهبری سیاسی حضرت  امام (ره)در فضای خفقان آن زمان حاکم بود زحمات ایشان به نتیجه رسید. ورود تاریخی ایشان را به مردم و همه ملتهای آزاده جهان تبریک می گوییم.

وی گفت: حضرت امام (ره) توانست با سرمایه معنوی و الهی خود با تکیه بر مردم رهبری ایران را در دست بگیرند.

شیخی اضافه کرد: امروز جلسه هماهنگی برگزاری برنامه های دهه فجر و با شعار انقلاب اسلامی برازنده تمدن نوین اسلامی است که ان شاالله این برنامه ها در شهرستان نیز به خوبی اجرا و برگزار خواهند شد.

در ادامه فرمانده سپاه ناحیه پاوه نیز در سخنانی ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: حضرت زهرا(ره) نماد عصمت و پاکی در تمام ابعاد؛ و جلوه ای از جمال خدا در عالم هستی است.

 سرهنگ مسعود دوستی افزود: در آستانه فرارسیدن دهه مبارک فجر هستیم دهه ای که تحقق پیروزی اسلام بر کفر و ظلم  به رهبری امام راحل (ره) با نصرت الهی در آن اتفاق افتاد.

وی گفت: ریشه همه انقلاب ها  سه عنصر  اصلی است. مردم، ایدئولوژی و رهبری، انقلاب ما هر سه عنصر اصلی را دارد.

وی با ببیان اینکه شعار امسال “ انقلاب اسلامی برازنده تمدن نوین اسلامی است”، به بیان برنامه های شاخص و محوری این دهه پرداخت و گفت: بخشی از برنامه ها بدین شرح است: دیدار با حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه محترم شهرستان، غبارروبی مزار شهدا، آذین بندی اماکن شهر، بروزرسانی تابلوهای  تبلیغاتی، زنگ انقلاب در مدارس، تخفیف عوارض شهرداری، فعالیت در فضای مجازی و تبیین انقلاب اسلامی، برگزاری کارگاههای بصیرت افزایی، برپایی میز خدمت جهادی، تکریم مردم، ویزیت رایگان، اعزام تیم های پزشکی، استمرار نهضت خدمت مومنانه، برگزاری مسابقات ورزشی، برگزاری رژه خودرویی و موتوری، سرکشی از خانواده شهدا، مسابقات خوشنویسی در فضای مجازی، محفل انس با قران و ... برنامه های اختصاصی ادارات، ارگانها، سازمان‌ها را از دیگر برنامه های دهه مبارکه فجر عنوان کرد.