مرصاد نیوز 10:00 - 1401/02/22
معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه:

کمبودی در زمینه کالاهای اساسی وجود ندارد/ روزانه بین ۵۰ تن روغن مورد نیاز مردم کرمانشاه به بازار تزریق می شود

مرصاد نیوز: معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: کمبودی در زمینه کالاهای اساسی وجود ندارد و مرغ، گوشت، روغن، شکر و برنج به اندازه کافی تامین شده است.

محمد رضا عباسی در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و نشست هایی که با کارخانه های تولید روغن صنف و خوراکی داشتیم از هفته گذشته تزریق روغن به بازار تشدید شد.

معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه افزود: از همان زمان تا کنون روزانه بین ۵۰ تن روغن مورد نیاز مردم به بازار تزریق می شود اگر چه نیاز روزانه بازار حدود ۴۰ تن است اما توانستیم ۱۰ تن مازاد نیاز استان توزیع کنیم و این کار تداوم خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر کارخانه ها مشغول تولید روغن و انبارها پر هستند و تا پایان سال روغن و نهاده های دامی در انبارها موجود است و در هر نقطه ای از استان که نیاز باشد توزیع می شود.

عباسی بیان داشت: به حمد خدا کمبودی در زمینه کالاهای اساسی وجود ندارد و مرغ، گوشت، روغن، شکر و برنج به اندازه کافی تامین شده است.

وی با نوید اینکه هیچگونه کمبود روغنی در بازار مشاهده نخواهد شد، گفت: خواهشمندیم شهروندان همکاری لازم را با ما داشته باشند و کسانی را که در زمینه اقلام اساسی اقدام به احتکار می کنند به سامانه ۱۳۵ و ۱۲۴ معرفی کنند تا در اسرع وقت با آنها برخورد شود.