مرصاد نیوز 18:56 - 1401/02/30
با حضور گردان های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحيه کرمانشاه؛

رزمایش دفاعی، امنیتی و امدادى الى بيت المقدس ۱۲ در کرمانشاه برگزار شد

مرصاد نیوز: رزمایش دفاعی، امنیتی و امدادی الی بیت المقدس ۱۲ با رمز "یا علی بن ابیطالب(ع)" و با حضور گردان های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحيه کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد رزمایش دفاعی، امنیتی و امدادی الی بیت المقدس ۱۲ با رمز "یا علی بن ابیطالب(ع)" و با حضور گردان های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحيه کرمانشاه برگزار شد.

در این رزمایش که در محل تنگه کنشت کرمانشاه برگزار شد، آخرین تاکتیک های دفاعی، امنیتی و امدادی مورد تمرین قرار گرفت.

سردار سرتیپ پاسدار بهمن ریحانی در این رزمایش جهاد تبیین را از وظایف بزرگ بسیجیان دانست و افزود: بسیجیان باید در خانواده و جامعه با بصیرت افزایی و روشنگری برای بیان حقايق نظام تلاش کنند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه با اشاره به اینکه دشمن با شائبه افکنی به دنبال تغییر فکر مردم است گفت: حضور بسیجیان در عرصه های مختلف می تواند نقشه شوم دشمنان را خنثی کند.

سرهنگ پاسدار ابوذر انوری نیز در خصوص این رزمایش گفت: رزمایش بیت المقدس ۱۲ به مدت ۲ روز از روز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه و با شعار "بسیج پاره تن مردم" با حضور اقشار مختلف بسیج و در قالب گردان های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحیه کرمانشاه برگزار شد.

فرمانده سیاه ناحیه کرمانشاه اهداف این رزمایش را بالابردن توان و آمادگی رزمی یگان های بسیج شهرستان، آماده سازی یگان ها برای انجام عملیات های واقعی امداد و نجات، هم افزایی، وحدت و انسجام بین اقشار بسیج و آحاد جامعه برشمرد.

گفتنی است در این رزمایش فرماندهان نظامی و انتظامی، جمعی از مسئولین ادارات و نهادها و اعضای شورای تامین شهرستان حضور داشتند.