مرصاد نیوز 11:43 - 1401/05/20
رئیس اداره آموزش و پرورش سرپل ذهاب:

مشکلات مردم باید از طریق اصحاب رسانه به مسئولین انتقال داده شود

مرصاد نیوز: رئیس اداره آموزش و پرورش سرپل ذهاب گفت: مشکلات مردم باید از طریق اصحاب رسانه به مسئولین انتقال داده شود، و لذا مسئولین باید در این زمینه آگاه باشند و در این جهت برای حل مطالبات و مشکلات مردم گام بردارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، علی اشرف صفری در دیدار با اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی که در اداره آموزش و پرورش سرپل ذهاب برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از صدراسلام تاکنون و الخصوص شهید خبرنگار محمود صارمی اظهار کرد: خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای مردم جامعه هستند، باید افکار و اعتقادات و نظرات مردم به نظر شخصی خود ارحج دارند.

  وی افزود: مقام معظم رهبری در باب جهاد تبیین می فرمایند ما باید دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در طول ۴۳ سال اخیر که داشته است، برای مردم تبیین کنیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش سرپل ذهاب تصریح کرد: مشکلات مردم باید از طریق اصحاب رسانه به مسئولین انتقال داده شود، و لذا مسئولین باید در این زمینه آگاه باشند و در این جهت برای حل مطالبات و مشکلات مردم گام بردارند.

 صفری گفت: در اصحاب رسانه امروزی سرعت انتقال خبر نسبت به گذشته بالا رفته و در این راستا، صداقت، سرعت، دقت و سلامت در خبر بسیار نقش مهمی دارد.  

وی بیان کرد: رسانه ها در آگاهی بخشی، اطلاعات و انتخاب مسیر نقش دارند، و نمونه بارز آن نشر اطلاعات در انتخابات سراسر کشور است که رسانه ها نقش آفرینی دارند.

 

انتهای پیام/