مرصاد نیوز 23:22 - 1401/05/20

بیانیه سازمان بسیج اساتید روحانیون و طلاب سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در پاسخ به توهین و وقاحت میرحسین موسوی

مرصاد نیوز: سازمان بسیج اساتید روحانیون و طلاب سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در پاسخ به توهین و وقاحت میرحسین موسوی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سازمان بسیج اساتید روحانیون و طلاب سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در پاسخ به توهین و وقاحت میرحسین موسوی بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

وَ لا تَكُونُوا كَالَّتي‏ نَقَضَتْ غَزْلَها مِنْ بَعْدِ قُوَّةٍ أَنْكاثاً تَتَّخِذُونَ أَيْمانَكُمْ دَخَلاً بَيْنَكُمْ أَنْ تَكُونَ أُمَّةٌ هِيَ أَرْبى‏ مِنْ أُمَّةٍ إِنَّما يَبْلُوكُمُ اللَّهُ بِهِ وَ لَيُبَيِّنَنَّ لَكُمْ يَوْمَ الْقِيامَةِ ما كُنْتُمْ فيهِ تَخْتَلِفُون‏ (نحل/۹۲)

این روزها که فضای جامعه آکنده از عطر عاشورا است و به پاس رشادت‌های تربیت‌شدگان مکتب خمینی(ره)، مسیر حسینی(ع) بیش از پیش در ظلمات خودساخته‌­ی بشر نمایان شده است، دست و پا زدن عده‌ای در لجن‌زار انحرافشان از مسیر ملت عاشورایی، موجب تنفر و انزجار است. همان عده‌­ای که وارثان هلهله عصر عاشورایند و سرمست از اغوای شیطان خود را به خواب غفلت زده‌اند؛ همان کوردلانی که سایه‌سار لطف و رحمت بی‌کران نظام مظلوم اسلامی، طغیانشان را صدچندان نموده است؛ وَ لَوْ رَحِمْناهُمْ وَ كَشَفْنا ما بِهِمْ مِنْ ضُرٍّ لَلَجُّوا في‏ طُغْيانِهِمْ يَعْمَهُون‏(مؤمنون/۷۵)، کوته نظرانی که چشم بر واقعیات بسته و گوش بر تضلیل شیطان گشوده‌اند و در پرتگاه سقوطی بی‌پایان، طلایه­‌دار شقاوتی ابدی شده‌اند.

اینان همان سبک مغزانی هستند که سوگند جاویدانِ امیرمؤمنان(ع):«فَوَ اللَّهِ مَا غُزِيَ‏ قَوْمٌ قَطُّ فِي عُقْرِ دَارِهِمْ إِلَّا ذَلُّوا»، در ملامت ترک جهاد اصحاب و دفاع از مرزها را نشنیدند و اینک قلم مسمومشان را به قلب حقایق وامی‌دارند و چهره سردار بصیر و پر افتخاری که برای دفاع از مرزهای انقلاب شکوهمند اسلامی و میراث مجاهدتی طولانی و در امتداد کربلا، جان عزیز خود را در طبق اخلاص نهاد را با پنجه آلوده به خیانت فتنه‌­ی عبری و عربی خود می‌خراشند. سردار غیوری که گناه نابخشودنی‌اش از نگاه فتنه‌گران عاشورا، بازگردندانِ امنیت به تاراج رفته فتنه‌ی۸۸ و جهاد با پهلوی و صدام و داعش بود و روسفید در برابر خالق و مخلوق با پرونده‌ای درخشان به لقاء الله پیوست و شکوه عزتش را همگان در تشییع جنازه عظیم تهران و همدان، با نگاه حیرت به نظاره نشستند.

گناه نابخشودنی اینان پوشانیدن لباس خیرخواهی و اصلاح­‌طلبی بر تن عریان فتنه است و با قلب حقیقت إفسادشان بر زمین، آن را اصلاح می‌نامند؛ وَ إِذا قيلَ لَهُمْ لا تُفْسِدُوا فِي الْأَرْضِ قالُوا إِنَّما نَحْنُ مُصْلِحُون‏(بقرة/۱۱)، هرچند قلم­‌فرسایی امروز و دیروز این دنباله‌روان مسیر شیطان،  قلب یکایک ملت امام حسین(ع) را به درد آورده است، اما این آخرین میخی است که با دستان خود بر تابوت سبزرنگ فتنه می‌کوبند و گواهی است روشن بر گمراهی و ضلالتشان! اگرچه سمّ قلم اینان بر خیزش ملت مدافع حرم بی اثر است و از دیرباز بارها خنجر‌های مسمومشان را از قفا بر پیکر مظلوم این نظام وارد آورده‌اند و رویش‌های انقلاب و تربیت‌­شدگان امام خامنه‌ای(مدظله­‌العالی) عزیز، درس­‌هایی فراموش ناشدنی به اینان داده‌اند، اما این بیداری و ایستادگی ملت هرگز از بار مسئولیت مسئولان در محاکمه و خاموش کردن شعله‌های فتنه­‌ی فتنه‌افروزان نمی‌کاهد.

 سازمان بسیج اساتید،  طلاب و روحانیون سپاه حضرت نبی اکرم( ص )استان کرمانشاه ومدیریت حوزه علمیه با اعلام انزجار از توهمات و قلم‌فرسایی‌های غوطه‌وران در امواج فتنه و واماندگان مسیر انقلاب، برخورد قاطعانه دستگاه قضا را برای محاکمه و پایان دادن به این یاوه‌گویی­‌های استکباری خواستار است.

سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه و مدیریت حوزه علمیه

بیستم مردادماه ۱۴۰۱