مرصاد نیوز 11:02 - 1401/05/23
فرماندار قصرشیرین مطرح کرد؛

پیش بینی تردد روزانه ۱۰۰ هزار زائر از مرز خسروی

مرصاد نیوز: فرماندار قصرشیرین گفت: طبق برنامه پیش بینی شده تا مرز ۱۰۰ هزار نفر در طول روز زائر از مرز خسروی خواهیم داشت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،محمد حیدری در آیین بدرقه و مشایعت زائران اربعین حسینی در بازگشایی مرز خسروی اظهار داشت: امروز آیین بدرقه و مشایعت بهترین بندگان خدا را در مرز خسروی، مرز مهر و محبت به امام حسین(ع)، مرز پایمردی، غیرت، شرف و عزت ایران اسلامی را داریم و شاهد بدرقه زائران دلباخته هستیم.

فرماندار قصرشیرین گفت: خدا را شاکریم و از همه مسئولان عالی نظام از جمله رئیس جمهور، وزیر کشور، استاندار مردمی و انقلابی کرمانشاه که برای بازگشایی این مرز تلاش کردند کمال تقدیر و تشکر را داریم.

وی همچنین از مسئولان محلی استان و طرف عراقی، استاندار دیالی، خانقین و مسئولان امنیتی عراق تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت: این آغاز یک راه طولانی است و آن شاء الله برنامه ای مستمر در طول سال باشد.

حیدری افزود: خسروی مرکز تردد زائران در طول تاریخ بوده است و امروز به تاریخ طولانی خود برگشته است، همه امکانات و تمهیدات لازم برای زائران در نظر گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: طبق برنامه پیش بینی شده تا مرز ۱۰۰ هزار نفر در طول روز زائر خواهیم داشت همچنین مرز سومار به عنوان مرز پشتیبان برای زائرانی که با کامیون و خودرو شخصی تردد خواهند داشت مورد استفاده قرار می گیرد.

حیدری در پایان از زائران دعوت کرد که مرز خروج و بازگشت خود را خسروی انتخاب کنند.

 

 

انتهای پیام/