مرصاد نیوز 12:33 - 1401/05/26

پیام تبریک فرمانده انتظامی استان کرمانشاه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان

مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پیامی فرا رسیدن ۲۶ مرداد سالروز بازگشت اولین گروه آزادگان سرافراز به کشور را تبریک گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه خبری پلیس ، در پیام سردار «علی اکبر جاویدان » آمده است: یکی از روزهای ماندگاری که در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز غرور و افتخار حک شده  و هیچ‌گاه از ذهن و دل ملت ما فراموش نخواهد شد، 26مردادماه سال  1369روز بازگشت سرافراز آزادگان عزیز به میهن اسلامی است.

آزادگان در طول جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، پیام آوران انقلاب بودند و غریبانه و مظلومانه در میان کینه توزی دشمنان و تلخ کامی دوران اسارت، صدای آزادی و استقلال وطن را سر دادند و در راه استقرار و تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران تا پای جان ایستادند.

وارثان شهیدان و یادگاران دفاع مقدس با صبر و ایمان راسخ با الهام از مکتب اسلام و سیره ائمه اطهار، درسال های اسارت و دور از دیار و سرزمین ایران اسلامی با کوله باری از خاطرات در این روز به میهن بازگشتند و شکوه مقاومت و سرافرازی را بر صحیفه درخشان ایران اسلامی ثبت کردند.

در بخش پایانی پیام سردار جاویدان آمده است: اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام شامخ آزادگان گرانقدر این سرزمین، این روز بزرگ را به تمامی خانواده‌های گرانقدر شهدا، ایثارگران، جانبازان غیور این مرز و بوم به ویژه  آزادگان سرافراز استان کرمانشاه تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

 

سرتیپ دوم ستاد علی اکبر جاویدان - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه

 

انتهای پیام/