مرصاد نیوز 07:50 - 1401/06/29
کارشناس مسائل سیاسی:

اقدامات اصلاح طلبان درباره مرگ مهسا امینی هماهنگی داخلی با ضدانقلاب خارجی تلقی می شود/ ضرورت محاکمه مسئولان رسانه های اصلاح طلب به دلیل دروغ پردازی

مرصاد نیوز:کارشناس مسائل سیاسی گفت:راستای پیشگیری از فتنه انگیزی، ما خواستار محاکمه مسئولان رسانه هایی هستیم که درباره موضوع مرگ مهسا امینی چنین دروغ هایی را به جامعه القا کردند.

حمید رضا ترقی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، در رابطه با دروغ پردازی های اصلاح طلبان درباره مرگ مهسا امینی، اظهار داشت: واقعیت این حادثه در حال روشن شدن است و تاکنون اثبات شده بسیاری از اخبار، توییت ها و مطالب منتشر شده در مطبوعات و روزنامه های وابسته به اصلاح طلبان دروغ است.

وی افزود: رسانه های اصلاح طلب حتی از ویدئو ها و اخبار دروغین و مرتبط با موضوعات دیگر برای تحریک افکار عمومی جامعه استفاده کرده اند.

کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: به دنبال اقدامات انجام شده توسط رسانه های اصلاح طلب در واکنش به مرگ مهسا امینی، دستگاه قضایی باید برای جلوگیری از ترویج این نوع روشها برخوردی قانونی و جدی انجام دهد.

ترقی تصریح کرد: اقدامات اصلاح طلبان در این باره هماهنگی داخلی با ضدانقلاب خارجی تلقی می شود و نقش به سزایی در تشویش افکار عمومی جامعه داشته است برهمین مبنا باید با صاحبان این مطبوعات و شخصیت‌هایی که از نظر جایگاه سیاسی با چنین دروغ پردازی هایی درصدد تشویش افکار عمومی جامعه هستند، برخورد جدی و قانونی صورت گیرد.

وی افزود: در راستای پیشگیری از فتنه انگیزی، ما خواستار محاکمه مسئولان رسانه هایی هستیم که درباره موضوع مرگ مهسا امینی چنین دروغ هایی را به جامعه القا کردند و همچنین خواهان محاکمه افرادی هستیم که در توییت ها و رسانه های خود، مردم را علیه نظام تحریک و به شورش و اغتشاش تشویق کردند.

 

انتهای پیام/