مرصاد نیوز 19:28 - 1401/07/03

بیانیه سازمان بسیج جامعه کشاورزی در مورد اغتشاشات اخیر

مرصاد نیوز: سازمان بسیج جامعه کشاورزی در مورد اغتشاشات اخیر بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سازمان بسیج جامعه کشاورزی در مورد اغتشاشات اخیر بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

«وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّى لَا تَكُونَ فِتْنَةٌ وَيَكُونَ الدِّينُ لِلَّهِ  (سوره مبارکه بقره- آیه 193)»

"و با کفار جهاد کنید تا فتنه و فساد از روی زمین برطرف شود و دین خدا حاکم باشد و بس"

بار دیگر رذالت و زبونی استکبار جهانی با اهانت به ساحت قدسی قرآن و مقدسات و ارزش های دینی در فضای یله و رهای مجازی و ایجاد بلوا و آشوب در اقصی نقاط کشور پهناور اسلامی نمایان شد. اتاق های فکر استکبار جهانی به طمع ایجاد تفرقه در امت بصیر ایران اسلامی، و با هدف انتقام کشیدن از ایستادگی، مقاومت و صلابت این ملت در برابر زیاده خواهی های استکبار، تلاش کردند یک اتفاق تلخ و ناگوار را دستاویز قرار داده و با به میدان آوردن پادوهای فکری، سیاسی و رسانه‌ای  و گروهک های زبون و تجزیه‌طلب که جنایات داعش‌وارآنها در قتل زنان و کودکان و مردم بی‌دفاع، قصه پر غصه مادران و پدران داغدیده این سرزمین است،خواب های شوم و آشفته خود را تعبیر نمایند. اما غافل از آنکه به فرموده سردار دل ها "این ملت، ملت امام حسین (ع)  است و کل جمهوری اسلامی حرم است"، این ملت اندک زمانی است که از آزمونی بزرگ، سربلند بیرون آمد، و با خلق اربعینی بی نظیر، شور و شکوه اسلام را به رخ جهانیان کشید، و فرزند غیورش که از سلاله پاک رسول الله (ص) است در سازمان ملل متحد، خنجر یمنی را در قلب استکبار فرو برد و صحنه آرایی و نقشه کثیف دشمنان ایران اسلامی را نقش بر آب نمود.

آری شهامت و شهادت، ایثار و از خودگذشتگی در خون ملت ایران، همیشه جوشان است همانطور که در هشت سال دفاع مقدس چنین بود. و ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) چه زیبا فرمودند که " پیام شهیدان، بشارت به دلهای آماده و گوشهای شنوا است. این پیام گرامی به ما یادآور میشود که ایستادگی در برابر شیطانهای قدرت و ستم، در پایان به پیروزی و برافتادن ترس و اندوه میرسد..."

بسیج جامعه کشاورزی کشور ضمن تسلیت به ساحت قدسی و دل داغدار امام زمان (عج) در اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و نبی مکرم اسلام (ص) و به تمثال مبارک شهدا و پرچم جمهوری اسلامی که به فرمایش رهبری معظم"پرچم انبیا و ائمه است"، و با ادای احترام به خانواده های معظم، سربلند و پرافتخار شهدای امنیت که به دست داعشی های وطنی در حوادث اخیر به شهادت رسیدند، حرکت مذبوحانه دشمنان داخلی و خارجی در اغتشاشات اخیر را محکوم نموده و مراتب حمایت قاطع خود را از حافظان جان و مال وامنیت ، که مظهر اقتدار جمهوری اسلامی هستند اعلام می دارد و در راستای ابراز تنفر و انزجار از دسیسه های استکبار جهانی بر علیه مقدسات و ارزش های انقلاب اسلامی، جامعه فهیم و بصیر کشاورزی کشور را همراه و همدل با آحاد مردم ، جهت شرکت در راهپیمایی بزرگ هیئات مذهبی در سالروز شهادت رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و سبط ‌اکبر ایشان حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام دعوت می نماید.

امید است با حضور پر شور آحاد جامعه و بالاخص جامعه کشاورزی کشور در این اجتماع دشمن شکن موجبات تسلای قلب نازنین امام زمان (عج) فراهم آید.

 

و من الله توفیق...

 

بسیج جامعه کشاورزی کشور