مرصاد نیوز 17:00 - 1401/09/01
سخنگوی قوه قضائیه:

۵۲ نفر از عوامل شهادت «نادر بیرامی» دستگیر شدند

مرصاد نیوز: سخنگوی قوه قضائیه از دستگیری 52 نفر از عوامل شهادت شهید نادر بیرامی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سخنگوی قوه قضائیه با بیان اینکه ۵۲ نفر از اغتشاشگرانی که در صحنه شهادت سرهنگ بیرامی بوده‌اند بازداشت شده‌اند، گفت: سه نفر از ضاربین هم شناسایی که یک نفر آن‌ها دستگیر شده است.  

مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه امروز در نشست خبری با بیان اینکه ۵۲ نفر از اغتشاشگرانی که در صحنه شهادت سرهنگ بیرامی بوده‌اند بازداشت شده‌اند، گفت: سه نفر از ضاربین هم  شناسایی که یک نفر از آن‌ها دستگیر و اقرار هم کرده است و ۲ نفر دیگر هم به محض دستگیری اطلاع‌رسانی خواهد شد.  

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: مطالبه بسیار زیادی در مورد خونخواهی سرهنگ بیرامی شده است و کسانی که مرتکب این عمل زشت شده و ناجوانمردانه این شهید بزرگوار را به شهادت رسانده، قطعا به سزای عمل ننگین خود خواهند رسید. دستگاه، ضابطین و مردم با این‌ها تعارف ندارند.  

عصر جمعه برخی عناصر فرصت طلب در شهرستان صحنه سعی بر برهم زدن نظم و خدشه دار کردن امنیت مردم داشتند  که سرهنگ پاسدار نادر بیرامی بدون سلاح و برای ممانعت از حمله چند نفر از اراذل و اوباش به یک عابر وارد درگیری شده که به صورت غافلگیرانه و ناجوانمردانه با چاقو از ناحیه قلب مورد اصابت قرار می گیرد و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.