مرصاد نیوز 16:48 - 1401/09/03
بیانیه جبهه پایداری استان در واکنش به بیانیه نماینده جوانرود؛

اقای لهونی وقتی با چاقو قلب شهید بیرامی را پاره کردند چرا سکوت کرده بودید؟

مرصاد نیوز: جبهه پایداری استان در واکنش به بیانیه نماینده جوانرود در حمایت از ضدانقلاب بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،جبهه پایداری استان در واکنش به بیانیه نماینده جوانرود در حمایت از ضدانقلاب بیانیه ای صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

ألا كُلُّكُم راعٍ و كُلُّكُم مَسؤولٌ عَن رَعِيَّتِه

ترجمه حدیث

بدانيد كه همه شما مسئوليد و همه شما نسبت به زير دستانش بازخواست مى شويد.

پیامبر رحمت و مهربانی صلوات الله علیه و آله و انصاره

جناب آقای لهونی وظیفه نمایندگی ایجاب می کرد، زمانی که پیش از حرکت برخی از مردم به سمت مجموعه های امنیتی و شنیدن خبر محاصره سپاه پاسداران، تیپ انصار و اداره اطلاعات به گوش حضرتعالی برسد، جانتان را کف دستتان بگیرید و به جای آن دسته از افرادی که تحریک کننده مردم و تصمیم گیرنده برای حمله مسلحانه به سمت سربازان ملت و مدافعان امنیت بشوند، دعوت کننده به آرامش آنها بوده و مانع تیراندازی مستقیم آنها به سمت برادرانتان می شدید، قائله را با گفت و گو حل می کردید.

 

جناب آقای لهونی یا به مردم آدرس اشتباهی داده اند یا این دسته افراد مخلان امنیت مردم هستند چون نیروی انتظامی، سپاه و اداره اطلاعات محل تصمیم گیری برای ریل گذاری مسائل معیشتی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی مردم و در یک کلام حل مشکلات مردم نیست، محل تامین امنیت و آرامش مردم و شما نمایندگان و مسئولین است.

اگر شهدای جوانرود از شما سوال کنند در برابر خون این شهدایی که امنیت را برای شما به ارمغان آورده تا نماینده شوید و وظایف نمایندگی و خدمت به مردمتان را در سایه امنیت به اتمام برسانید چطور پاسخ گو خواهید بود؟

بابت تبانی با نمایندگان لابی گر شرق و غرب استان

بابت دخالت های در امور اجرایی

بابت وعده و وعیدهای فرمانیه

بابت هزاران مسئله ای که بجای تقنین و نظارت و گوش شنوا شدن برای مردم انجام داده اید توان پاسخگویی را خواهید داشت؟

آقای لهونی شما برادر عزیز و نور چشم ما و مردمی هستید که به شما رای داده اند، شما را به عنوان نماینده خود در مجلس و نظام انتخاب کرده اند، پیش از اینکه مردم را با بیانتان نسبت به نظام و انجام وظیفه مدافعان امنیت دلسرد کنید، پاسخ گوی مطالبات مردم باشید که کدام وقت شما صرف جمع کردن نخبگان استان و مردم دیارتان برای سروسامان دادن به وضعیت حوزه نمایندگی تان شده؟

در کدام نطق خود در مجلس زبان گویای مردم بودید؟

در کدام کمیسیون و فراکسیون به تقنین به نفع جوانان کشور و معضلات شان رسیدید؟

زمانی که در شهرستان صحنه با چاقو قلب شهید بیرامی سرباز جان بر کف اسلام و حافظ امنیت مردم را که بدون سلاح برای تامین امنیت مردم در جمع آشوبگران حاضر شده بود، پاره کردند چرا سکوت کرده بودید...

زمانی که به مال و ناموس پاسدار عزیز و رشید اسلام در مهاباد جسارت و هتک حرمت شد سکوت کردید...

زمانی که در جوانرود به خانه مردم جوانرود حمله ور شدند و آن را به آتش کشیدند، آه و ناله زن و بچه بی گناهی را می شنیدید که مردم و همسایگانشان جرئت دفاع از آنان را نداشتند سکوت کردید...

زمانی که در جوانرود با چاقو به فرمانده سپاه جوانرود حمله کردند سکوت کردید، همین فرد چاقو به دست، در روز های گذشته مسلح شده و با ماشین به سمت مدافعان امنیت حمله ور شده بود، می بایست مماشات می کردند که از این هم گستاخ تر شده و شکم زن و بچه مردم را بدرند؟

یک مورد از این ها کافی نبود که نیرو های حافظ امنیت با قدرت وارد شوند و زمام امور را به دست بگیرند؟

آیا این جماعت مردم هستند و معترض؟یا ایادی دشمن و تجزیه طلب؟

اگر این ها مردم هستند، محل رتق و فتق اموراتشان شما نمایندگان هستید، اگر ایادی دشمن، معاند و اراذل و اوباش و تجزیه طلب هستند مماشات کافی است و باید نیروهای امنیتی و انتظامی با قدرت و قاطعیت به این وضعیت خاتمه داده و آرامش را به زندگی مردم برگردانند.

آقای لهونی نسبت به حضورتان در صحنه و برگرداندن آرامش به مردم، نسبت به بیانتان که در برابر آن مسئول هستید، دقت نظر داشته باشید چرا که در برابر مردم و آنچه که از شما می شنوند مسئول هستید.

بگذارید ذهنیت مثبتی که از شما بین مردم ایجاد شده، بماند و سوابق امنیتی اطرافیان شما، تحریک مردم سنندج توسط روزنامه های منتسب به خانواده شما در دهه ۷۰ فراموش شود و شما را فرزند ملت و میهن، فرزند انقلاب و نظام بدانند.

جبهه پایداری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه

 

انتهای پیام/