مرصاد نیوز 16:14 - 1401/09/07

کشف بیش از 23 میلیارد ریال کالای قاچاق با کار اطلاعاتی پلیس کرمانشاه

مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله بزرگ لوازم التحریر و لوازم آشپزخانه قاچاق به ارزش 23 میلیارد و 400 میلیون ریال در شهر شازند اراک و با کار اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه مبنی بر اینکه اعضای یک باند قصد انتقال محموله قاچاق از استان مرکزی به تهران را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی کامیون حامل بار قاچاق در محور اراک - ملایر شده و موضوع را به همکاران خود در استان مرکزی اظلاع دادند.

سردار جاویدان افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی نیز با همکاری ایستگاه بازرسی توره شهرستان شازند موفق به توقیف کاموین مورد نظر شده و بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در بازرسی های به عمل آمده 444 هزار و 96 عدد انواع لوازم التحریر و یک هزار و 707 عدد انواع لوازم آشپزخانه قاچاق کشف شد.

وی در پایان با بیان اینکه ارزش محموله قاچاق کشف شده به 23 میلیارد و 400 میلیون ریال می رسد، از دستگیری یک نفر در این راستا و معرفی به دستگاه قضائی خبر داد.