مرصاد نیوز 14:31 - 1401/11/03
به همت بنیادشهید و امور ایثارگران اسلام آبادغرب صورت گرفت؛

افتتاح نمایشگاه عکس شهدای ترور و جنایات منافقین در اسلام‌آبادغرب+تصاویر

مرصاد نیوز: نمایشگاه عکس شهدای ترور و جنایات منافقین در اسلام‌آبادغرب به همت بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، نمایشگاه عکس شهدای ترور و جنایات منافقین با حضور  فرماندار، ریاست اداره ارشاد شهرستان و معاون فرهنگی بنیاد شهید در محل مجتمع غدیر اسلام آبادغرب برگزار شد.

حمیدرضا کرمی در این آئین اظهار کرد: شهرستان اسلام آبادغرب 1280 شهید تقدیم انقلاب کرده و این شهدا مایه افتخار مردم  هستند.

وی افزود: جنایات منافقین در سراسر کشور بیش از 17 هزار شهید ترور به جای گذاشته و این خائنین به وطن در عملیات مرصاد سال 1367 جنایات فجیعی از جمله به آتش کشیدن بیمارستان اسلام آبادغرب به همراه بیماران و مجروحین را مرتکب شدند که در اذهان مردم فراموش نخواهد شد.

فرماندار اسلام آبادغرب تصریح کرد: برخی کشورهای غربی در ناآرامی ها و حوادث اخیر کشورمان قصد تطهیر چهره منافقین را داشتند که در این باب وظیفه سنگینی داریم که با یادآوری جنایات فجیع منافقین اجازه ندهیم جای شهید و جلاد عوض شود.

این نمایشگاه به همت بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان اسلام آبادغرب با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان برپا شده است و از امروز سوم بهمن الی دهم بهمن ماه در محل مجتمع غدیر اسلام آبادغرب دایر و آماده بازدید علاقمندان در دو نوبت صبح و عصر می باشد.

 

انتهای پیام/