مرصاد نیوز 17:02 - 1401/11/03

روستا بازار اسلام‌آبادغرب افتتاح شد

مرصاد نیوز: روستا بازار اسلام آبادغرب با هدف ارائه محصولات کشاورزی بدون واسطه به بازار مصرف افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، امروز دوشنبه با حضور فرماندار، مدیر و رئیس اداره ترویج  جهاد کشاورزی شهرستان و مسئولین استانی روستا بازار اسلام‌آبادغرب با هدف ارائه محصولات کشاورزی بدون واسطه به بازار مصرف افتتاح شد.

حمیدرضا کرمی فرماندار اسلام آبادغرب در این آیین اظهار کرد: روستا بازارها طرح بسیار خوب و جذابی است تا بتواند زمینه مساعدی برای حمایت از تولیدات کشاورزی باشد و بوسیله آن کشاورزان به‌صورت مقطعی بتوانند بدون پرداخت هزینه‌ای محصولات خود را به فروش برسانند.

 

 

اکبر میرزایی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسلام آبادغرب نیز در این مراسم گفت: کشاورزی یکی از مهمترین بخش‌های استراتژیک و تولیدی است که امنیت غذایی کشور را تأمین می‌کند.

وی افزود: یکی از کارهای ابتکاری توسط سازمان جهاد کشاورزی استان افتتاح روستابازارها در مرکز شهرستان‌هاست که هدف از این اقدام معرفی توانمندی‌های روستایی در حوزه تولید و ایجاد بازار مناسب برای معرفی محصولات و فروش محصولات روستائیان است.

 

وی گفت: لازم است دسترنج روستاییان در تولید محصولات کشاورزی، زراعی و باغی و بخش‌های مختلف دیده و به بازار معرفی و عرضه شود که روستا بازارها می‌تواند محلی برای ایجاد کارآفرینی و اشتغال باشد.

 

 

انتهای پیام/