مرصاد نیوز 23:25 - 1401/11/03
فرماندار کرمانشاه:

اقدام اتحادیه اروپا علیه سپاه نشان از درماندگی غرب در برابر این نهاد انقلابی است

مرصاد نیوز: فرماندار کرمانشاه اقدام اتحادیه اروپا علیه سپاه را نشان از درماندگی غرب در برابر این نهاد انقلابی دانست و گفت: همه ما در کنار سپاه هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، ابراهیم رحیمی زنگنه امروز دوشنبه در دیدار با فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با قدردانی از رشادت‌ها و دلاور مردی‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: اقدام اتحادیه اروپا علیه سپاه یک توطئه و نشان از درماندگی غرب در برابر پیشرفت‌های این نهاد انقلابی است.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه همه ما بسیجی هستیم و در کنار سپاه قرار داریم، افزود: میز خدمت فرمانداری کرمانشاه در مناطق حاشیه نشین با پشتیبانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) برگزار می‌شود.

سردار بهمن ریحانی، فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) نیز در این دیدار با بیان اینکه سپاه در خارج از مرزها سایه داعش را از کشورهای منطقه و بلکه جهان دور کرد، اظهار داشت: اقدام نابخردانه اتحادیه اروپا در تروریستی خواندن سپاه، بابت شکست‌های آنان و به ویژه شکست اقدامات تجزیه طلبانه بوده است.

وی در ادامه افزود: با توجه به مشکلات متعدد منطقه کرناچی جلسه‌ای برای رفع معضلات برگزار می‌شود.

وی افزود: آبرسانی به ساکنان سرفیروزآباد با همت قرارگاه امام علی (ع) در حال انجام است.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) تصریح کرد: سپاه از خدمت رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه، و سیل زدگان خرم آباد تا رفع محرومیت از مناطق دورافتاده تلاش می‌کند.

 

انتهای پیام/