مرصاد نیوز 02:14 - 1401/11/23
وصیتنامه شهید خسرو آرمین؛

امیدوارم کسانی که به این انقلاب و امام زمان لطمه می زنند خداوند نابودشان بگرداند

مرصاد نیوز: امیدوارم کسانی که می‌خواهند لطمه‌ای به این انقلاب و امام زمان بزنند، اگر قابل هدایت هستند هدایت شوند و اگر نیستند خداوند نابودشان بگرداند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، در وصیتنامه شهید خسرو آرمین آمده است: با درود به رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و سلامی گرم نثار ارواح طیبه شهدای کربلای حسینی تا کربلای خمینی.

اینجانب حقیر خسرو آرمین وصیتنامه خود را به خانواده، امت و امام تقدیم می‌دارم. اولین مطلب قابل ذکر کشته شدن در راهی است که ما انتخاب کرده‌ایم چنان که قرآن کریم می‌فرماید «آنان که در راه ما کوشش کنند ما راههای خود را به آن‌ها می‌نمایانیم.»

شهدا پاداش خویش را از خداوند باری تعالی و بزرگ مرتبه خواهندگرفت، کسانی که به خاطر پیاده کردن اسلام مبین، حفظ ناموس، جلوگیری از ظلم و پا برجا ماندن حق می‌جنگند واقعا رستگار شده و در عالم غیب با شهدای کربلا هم سفر خواهند شد. هیچ چیز برای ما باارزشتر از دیدار امام حسین (ع) و ائمه اطهار نیست.

امام عزیز! ای نجات دهنده انسان ها، ای الگوی همیشه پیروز اسلام! امیدوارم که همیشه در پناه و زیر سایه حضرت بقیة الله الاعظم منجی حق و عدالت و خورشید عالم بشریت سرافراز باشید تا ]با نمایاندن [دستورهای قرآن به هدایت انسان‌هایی که هنوز در خواب غفلت مانده اندو بیدار نشده‌اند بپردازید.

امیدوارم کسانی که می‌خواهند لطمه‌ای به این انقلاب و امام زمان بزنند، اگر قابل هدایت هستند هدایت شوند و اگر نیستند خداوند نابودشان بگرداند.

ای امت شهیدپرور اسلام! شما اولین لشکر امام زمان و از منتظران مهدی موعود (عج) هستید و خواهید بود، برای شما امید فتح و ظفر در کنار رزمندگان اسلام دارم.

*چند کلمه‌ای با خانواده خوب، مهربانم:

پدر و مادر عزیزم! از شما حلالیت می‌طلبم و از شما می‌خواهم که همیشه در انجام فرایض و واجبات خویش پیشرو و تحت رهنمودهای امام به زندگی ادامه دهید و به هیچ وجه ناراحت] از دست دادن[ فرزند خویش نباشید زیرا خداوند اگر بخواهد هر کسی را هر کجا باشد و در هر حالت به پیش خود می‌برد.

برادرانم…! از شما می‌خواهم که نگذارید دشمنان بفهمند شما ناراحت هستید، صحنه‌ نبرد را در هر کجا که بودید ترک نکنید.

خواهر عزیزم! امیدوارم که زینب‌وار با حجاب خویش بتوانی مشت محکمی به دهان یاوه‌گویان شرق و غرب بزنی و همیشه در همه‌ی مسایل صبور و پایدار باشی. انشاءا…

در ضمن از برادرانی که در انجمن اسلامی محله شاطر آباد فعالیت می‌کنند حلالیت بطلبید چون که بنده مدیون زحمات آن‌ها در جهت جذب افراد به صراط مستقیم می‌باشم و امیدوارم همیشه در پناه اسلام بتوانند جوان‌ها را از مرداب‌های شهوانی نجات و در کشتی اسلام جای دهند. ازتمام بستگان و فامیل حلالیت بطلبید.

فقط التماس دعا چون محتاج دعا هستم

 

انتهای پیام/