مرصاد نیوز 11:27 - 1401/11/08
فرمانده بسیج دانشجویی استان کرمانشاه خبر داد:

دوره تشکیلاتی شهید سلیمانی میزبان ۷۵ دانشجو از کرمانشاه

مرصاد نیوز: فرمانده ناحیه دانشجویی کرمانشاه از اعزام دانشجویان به دوره تشکیلاتی شهید سلیمانی خبر داد.

قاسم امجدیان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار کرد: تشکیلات انقلابی باید به روز بوده و از پشتوانه فکری و نظری عمیق مبنایی برخوردار باشد چرا که تشکیلات بدون مبنا در ادامه مسیر دچار سطحی نگری یا انحراف می‌شود.

وی ادامه داد: در همین راستا دوره تشکیلاتی شهید سلیمانی به صورت کشوری در ۵ روز متوالی از ۳لغایت ۷ بهمن در محل سازمان بسیج دانشجویی کشور با حضور ۷۵نفر از دانشجویان خواهر و برادر مسئولان دفاتر و اعضای شورای بسیج دانشجویی استان کرمانشاه برگزار شد.

فرمانده بسیج دانشجویی کرمانشاه با ارائه گزارشی از فرآیند برگزاری دوره، افزود: در این دوره در کنار برنامه‌های تخصصی تشکیلاتی اعم از جریان‌شناسی سیاسی، کارگاه تفکر خلاقانه، کارگاه نشریه، اخلاق و اصول تشکیلاتی و… برنامه‌های فرهنگی، رسانه‌ای و جانبی دیگر نیز تدارک دیده شده بود.

امجدیان ماموریت بسیج دانشجویی را تربیت جوانان مومن انقلابی و کادرسازی برای انقلاب عنوان و تصریح کرد: حاکم شدن روحیه جهادی بر همه فعالیتها، شناخت درست گذشته و حرکت هدفمند به سوی آینده، توجه به برکات انقلاب اسلامی مبادرت در تحقق فرمان جهاد تبیین مقام معظم رهبری خواهد بود که در همه‌ برنامه‌های بسیج دانشجویی به عنوان سرمشق قرار می‌گیرد.