مرصاد نیوز 19:55 - 1401/11/18

اعزام ۷۲ دانشجوی کرمانشاهی به دوره تشکیلاتی قلمدار

مرصاد نیوز: فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه از اعزام دانشجویان به دوره تشکیلاتی قلمدار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، عصر دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۷۲ دانشجوی فعال بسیج دانشجویی پردیس شهید صدوقی به دوره تشکیلاتی قلمدار که در مشهد مقدس برگزار می‌گردد، اعزام شدند.

قاسم امجدیان هدف از این دوره را آشنایی دانشجویان فرهنگی با کار تشکیلاتی، رشد تشکیلاتی همچنین جذب و سازماندهی مخاطبان در بخش‌های تشکیلاتی بسیج دانشجویی عنوان کرد.

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه ادامه داد: همجواری با امام معصوم علاوه بر برکات و نعمات أخروی، از نظر دنیوی هم ثمرات روحی و روانی فراوانی در پی داشته و مایه آرامش و اطمینان قلب زوار است لذا بمنظور بهره هرچه تمام‌تر از دوره‌های تشکیلاتی دوره قلمدار در جوار بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) برگزار گردیده که در طی این دوره ۷ روزه دانشجویان با مباحثی همچون نقش زنان در انقلاب اسلامی، اصول کار و اخلاق تشکیلاتی، هویت معلمی، تحول در آموزش و پرورش، فلسفه تربیت اسلامی و تاریخ جنبش‌های اسلامی آشنا خواهند شد.

گفتنی است که دانشجویان در کنار مباحث بینشی و اعتقادی، برنامه‌های مختلف معنوی و تفریحی در کارگاههای شکل گیری هویت انقلابی دختران، گام دوم انقلاب و صعود چهل‌ساله و همچنین هندسه انقلاب اسلامی شرکت می‌کنند.