مرصاد نیوز 03:23 - 1401/11/19
پیام سردار زهرایی به آسیب دیدگان زلزله سوریه و ترکیه؛

گروه های جهادی، آماده کمک رسانی به زلزله زدگان سوریه و ترکیه هستند

مرصاد نیوز: مسئول بسیج سازندگی طی پیامی مطرح کرد: گروه‌های عملیات جهادی با توجه به تجارب ارزنده خود در خدمت‌رسانی و کمک به مردم و آسیب‌دیدگان، حاضرند برای خدمت به آسیب‌دیدگان زلزله سوریه و ترکیه نیز حضور فعالانه پیدا کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل از خبرگزاری بسیج، سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی طی پیامی با اشاره به تجارب قرارگاهی و گروهی جهادگران بسیجی در خدمت رسانی به آسیب دیدگان بلایای طبیعی در مناطق مختلف از جمله کمک رسانی به مردم آسیب دیده مناطق "سرپل ذهاب" و "خوی"، آمادگی گروه های جهادی برای کمک رسانی به مردم زلزله زده سوریه و ترکیه را اعلام کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

جهادگران عضو قرارگاه‌ها و گروه‌های عملیات جهادی، با توجه به تجارب ارزنده خود در خدمت‌رسانی و کمک به مردم و آسیب‌دیدگان در بلایای طبیعی در مواقعی نظیر وقوع زلزله سرپل‌ذهاب، سیل سال ۹۸ در مناطقی از ایران و یا زلزله شهرستان خوی، بی‌منت و بی‌ادعا و به‌عنوان خادم ملت به مردم آسیب‌دیده ایران اسلامی خدمت کرده و می‌کنند.

زلزله ۸/۷ ریشتری که در دو کشور دوست و همسایه مسلمان‌مان (ترکیه و سوریه) رخ داد، ویرانی‌های زیادی را باعث شد و هزاران نفر جان خود را از دست دادند و خانواده‌هایشان داغدار شدند. رخ داد این حادثه ناگوار را به هر ملت و دولت کشورهای سوریه و ترکیه تسلیت می‌گوییم.

ضمن عرض تسلیت به ملت دو کشور همسایه مان، اعلام می‌داریم که گروه های جهادی با تمام توان و استفاده از همه داشته‌های خود حاضرند برای خدمت به آسیب‌دیدگان زلزله سوریه و ترکیه نیز حضور فعالانه پیدا کرده و مرهمی باشند بر درد‌های بازماندگان و کمکی باشند برای تسریع در رفع بازسازی خرابی‌ها.

 

انتهای پیام/