مرصاد نیوز 17:12 - 1392/06/28
گزارش ویژه مرصاد؛

تحرکات مشکوک رسانه های وزارت خارجه آمریکا/ ایالات متحده به زودی شاهد یک 11 سپتامبر دیگر خواهد بود؟

مرصادنیوز: اوج هماهنگی رسانه های آمریکا با وزارت خارجه این کشور در جهت همراه کردن افکار عمومی مردم ایلالات متحده با سیاست های خصمانه سردمداران این کشور، حادثه 11 سپتامبر بود. اتفاقی که با نگاهی به اخبار اینروزهای رسانه های آمریکا بعید نیست دوباره تکرار شود.
 
 
سرویس بین الملل پایگاه خبری مرصاد/ در روزهای گذشته سی ان ان با انتشار خبری اعلام کرد القاعده در حال تدارک یک حمله گسترده به خاک آمریکا است خبری که با تعمق در نوع نگارش و کلمات استفاده شده در آن به یک هماهنگی با مطالب پیش از حادثه 11 سپتامبر پی خواهید برد.
موضوع که به نظر می رسد طراحی جدید آمریکا برای خروج اوباما از مخمصه یاوه گویی های سه هفته گدشته در مورد سوریه باشد.
 
علاوه بر سی ان ان تعدادی دیگر از رسانه های آمریکایی اعلام کردند که ایمن الظواهری رهبر القاعده، روز پنج‌شنبه ۲۱ شهریورماه در پیامی به طرفداران خود خواستار تدارک حمله ای بزرگ! به خاک ایالات متحده و ضربه اقتصادی بی سابقه به این کشور شده است.
 
 
رصد رسانه های آمریکایی و صهیونیستی نشان می دهد که این رسانه ها به شکلی هماهنگ ادعا کرده اند، الظواهری در پیامی صوتی که در اینترنت منتشر کرده است خواستار تدارک "حمله‌ای بزرگ" به آمریکا شده حتی اگر این اقدام نیازمند سال‌ها صبر باشد.
 
90L
این خبر در حالی منتشر می شود که روابط ایالات متحده با القاعده با شروع وقایع سوریه در حال تقویت شدن است به گونه ای که 4 ماه پیش دفاتر القاعده در بعضی از مناطق دنیا توسط سازمان CIA تجهیز شده بود و شاهد بازگشایی دفتر طالبان در قطر بودیم.
 
تهدیدهای تازه رهبر القاعده که یاد آور ماجرای رمز آلود 11 ستامبر است در واقع رد پایی از حرکت مشکوک و جدید آمریکا است که در تصمیم مشترک اتاق فکر جنگ روانی وزارت خارجه آمریکا، پنتاگون و سازمان CIA نهایی شده است.
 
تصمیمی که مرحله اول آن با حمله هماهنگ شده به کنسولگری آمریکا در افغانستان کلید خورد. البته شواهدی زیادی وجود دارد که نشان می دهد این یک اقدام جدید برای خروج آمریکا از شکست تاریخی سیاست خارجی باراک اوباما است.
 
اکنون که مردم آمریکا گرفتار مشکلات شدید اقتصادی هستند طراحی های جدید اتاق جنگ روانی آمریکا نشان می دهد تصمیم بر این است که دولت آمریکا برای حمایت از منافع مردم این کشور باید وارد یک جنگ -ساختگی- شود.
 
چیزی که به شکلی ظریف در فایل صوتی الظواهری مشهود است. رهبر القاعده بدون ارائه سر خطی مشخص از طرفداران خود خواسته است که به آمریکا ضربه اقتصادی بزنند. وی تاکید کرده است پیروان القاعده باید دولت ایالات متحده را به هزینه هر چه بیشتر در زمینه تامین امنیت تحریک کنند تا «آمریکا از نظر اقتصادی بی‌رمق شود».
 
دوازدهمین سالگرد حادثه مشکوک یازده ستامبر گذشت اما هنوز دولت آمریکا به هیچ کس اجازه نمی دهد در خصوص حادثه رمز آلود یازده ستامبر تحقیق کند. حادثه ای که شواهد موجود نشان می دهد دولت آمریکا از وقوع آن با خبر بوده است. اخبار به دست آمده در برکناری هیلاری کلینتون نشان می دهد او از کشته شدن "جان کریستوفر استیونز" سفیر آمریکا در لیبی نیز مطلع بوده است.