مرصاد نیوز: تظاهرات معترضان شهر فرگوسن آمریکا به تبعیض نژادی در این کشور زنگ خطر امنیت ملی آمریکا را به صدا در آورده است و همین عاملی خواهد شد که سرکوب معترضان شدت بیش تری به خود بگیرد.
مرصاد نیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری پیش بینی کرده بودند، آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند و ما شاهد زیاده خواهی های طرف غربی در مذاکرات بودیم.
مرصادنيوز: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: تحریم برداشته نشده است و هر روز بیشتر و تنگاها هر روز سخت تر می شود، پول نفتی که می فروشیم و حقمان است را باید گدایی کنیم، با التماس و رایزنی و اینکه به لبخند آمریکا بخندیم، بگیریم و سر تعظیم فرو بیاوریم که پول حقمان را بخواهند بدهند.
مرصادنيوز: عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی گفت: دولتمردانی که چشم امیدشان به کدخدای جهانی بود امروز باید پاسخ شفاف و دقیقی برای افکار عمومی ملت شهید پرور و مقام ایران اسلامی داشته باشند که به عقیده من ندارند.
مرصادنیوز: آیا امریکا مصمم به حمله ی گسترده علیه سوریه است یا خیر؟ درشرایطی که فشار ها بر ترامپ زیاد است تا در واپسین لحظات سخت تروریست‌ها، برا آنها کاری بکند.
مرصادنیوز: یک رزمنده دفاع مقدس با بیان روایتی متفاوت از حماسه پاوه، خاطراتی را از ایستادگی علمای اهل سنت تا تسخیر غار قوری قلعه توسط منافقین را بازگو کرد.
مرصادنیوز: رئیس اسبق پژوهشکده علوم دفاعی و امنیت ملی گفت: موضع گیری با تاخیر رییس جمهور و تلاش برای مصادره به مطلوب عملیات موشکی سپاه علیه تروریسم نوعی تطهیر خود از مواضع انتخاباتی علیه توان دفاعی و موشکی کشور است.

شما هم به این کار خیر دعوتید!

«رسم ابرار»؛ زیباترین جلوه دین‌محوری

مرصادنیوز: طرح «رسم ابرار» یکی از زیباترین جلوه‌های دین‌محوری است که شما هم به این کار خیر دعوت هستید.

پربازدیدها