مرصاد نیوز: تظاهرات معترضان شهر فرگوسن آمریکا به تبعیض نژادی در این کشور زنگ خطر امنیت ملی آمریکا را به صدا در آورده است و همین عاملی خواهد شد که سرکوب معترضان شدت بیش تری به خود بگیرد.
مرصاد نیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری پیش بینی کرده بودند، آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند و ما شاهد زیاده خواهی های طرف غربی در مذاکرات بودیم.
مرصادنيوز: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: تحریم برداشته نشده است و هر روز بیشتر و تنگاها هر روز سخت تر می شود، پول نفتی که می فروشیم و حقمان است را باید گدایی کنیم، با التماس و رایزنی و اینکه به لبخند آمریکا بخندیم، بگیریم و سر تعظیم فرو بیاوریم که پول حقمان را بخواهند بدهند.
مرصادنيوز: عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی گفت: دولتمردانی که چشم امیدشان به کدخدای جهانی بود امروز باید پاسخ شفاف و دقیقی برای افکار عمومی ملت شهید پرور و مقام ایران اسلامی داشته باشند که به عقیده من ندارند.
مرصادنیوز: آیا امریکا مصمم به حمله ی گسترده علیه سوریه است یا خیر؟ درشرایطی که فشار ها بر ترامپ زیاد است تا در واپسین لحظات سخت تروریست‌ها، برا آنها کاری بکند.
مرصادنیوز: یک رزمنده دفاع مقدس با بیان روایتی متفاوت از حماسه پاوه، خاطراتی را از ایستادگی علمای اهل سنت تا تسخیر غار قوری قلعه توسط منافقین را بازگو کرد.
مرصادنیوز: رئیس اسبق پژوهشکده علوم دفاعی و امنیت ملی گفت: موضع گیری با تاخیر رییس جمهور و تلاش برای مصادره به مطلوب عملیات موشکی سپاه علیه تروریسم نوعی تطهیر خود از مواضع انتخاباتی علیه توان دفاعی و موشکی کشور است.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

نگاه سیاسی دولت به بودجه 99 مشهود است

مرصادنیوز:عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: نگاه سياسی دولت به بودجه 99 با توجه به کاهش بودجه های فرهنگی و قرآنی مشهود است.

رئیس گروه بیماری‌های واگیر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مطرح کرد

ابتلای بیش از ۱۳۰۰ کرمانشاهی به آنفلوانزا /۶ نفر جان باختند

در همایش تجلیل از خادمین اربعین حسینی صورت گرفت

قدردانی آیت الله علما از مجموعه سپاه برای خدمت‌رسانی در اربعین

پربازدیدها