مرصادنیوز: تفکرات ضد ایرانی در ایالات متحده به اندازه ای بالاست که دولت جدید آمریکا وضع تحریم علیه ایرانیان را به عنوان یکی از اقدامات 50 روزه ترامپ به مردم این کشور معرفی می کند.
مرصادنیوز: سیاست های دولت ترامپ و اتحادیه اروپا در روزهای گذشته نشان داده است که شرایط ضدیت با ایران همان شرایط گذشته در دوران اوباما است.
مرصادنیوز: شرکت فرانسوی توتال از گذشت تاکنون فعالیتش در ایران با حاشیه هایی همراه بوده است.
مرصادنیوز: در دوران پسا برجام در 2 دولت مختلف ایالات متحده تحریم هایی علیه ایران وضع شده که به نوعی نقض کننده برجام هستند.
مرصادنيوز: امید فراوان دولتی ها به برجام و نشست و برخاست آن ها با آمریکایی ها در نهایت نه تنها منجر به تمدید 10 ساله تحریم ها شد، بلکه وعده تحریم های بیشتر از سوی آمریکایی ها نیز داده شد.
مرصادنيوز: فرمانده معظم کل قوا تأکید کردند: "شروع کردن یک تحریم" با "دوباره شروع کردن آن پس از پایان زمانش" فرقی نمی‌کند و این دومی نیز تحریم و نقض تعهدات قبلی از سوی طرف مقابل است.
مرصاد نیوز: رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به نزدیک شدن روز جهانی قدس تأکید کردند: به فضل الهی روز جمعه، بار دیگر فریاد یکپارچه دفاع از مردم مظلوم فلسطین در سراسر ایران و دنیای اسلام بلند خواهد شد و امت اسلامی به فریضه مهم دفاع از مظلوم عمل خواهد کرد.
مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: امروز نمایندگان کنگره آمریکا از احزاب دموکرات و جمهوری خواهان یک مسابقه کثیفی را آغاز کرده اند که آن ایجاد طرح و لوایح بیشتر در کنگره برای ایجاد تحریم ایران است.
مرصادنیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص تحریم اخیر علیه دانشگاه شریف گفت: این تحریم ها برای این وضع شده است که جلوی پیشرفت ایران را بگیرند.
مرصادنیوز: اشتیاق بسیار زیاد دولت یازدهم به دست یابی به توافق هسته ای و رابطه با آمریکا منجر به ارسال پیام های نادرستی از مواضع ایران به دنیا شده است که آن را می توان در صحبت های ساعاتی پیش سخنگوی کاخ سفید مشاهده کرد.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

نگاه سیاسی دولت به بودجه 99 مشهود است

مرصادنیوز:عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: نگاه سياسی دولت به بودجه 99 با توجه به کاهش بودجه های فرهنگی و قرآنی مشهود است.

رئیس گروه بیماری‌های واگیر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مطرح کرد

ابتلای بیش از ۱۳۰۰ کرمانشاهی به آنفلوانزا /۶ نفر جان باختند

در همایش تجلیل از خادمین اربعین حسینی صورت گرفت

قدردانی آیت الله علما از مجموعه سپاه برای خدمت‌رسانی در اربعین

پربازدیدها