مرصاد نیوز: رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی لندن حکم صادر شده علیه ایران در دادگاه 11 سپتامبر را نشان دهنده بی اعتباری سیستم قضایی دانست و گفت: این حکم آبروی این سیستم را برد.
مرصاد نیوز: پس از صدور احکام قوه قضاییه برای برخی از مسئولین سابق و فرزندان مسئولین فعلی، انتظار جامعه این است که با نهایی کردن احکامی نظیر حکم دادگاه مهدی هاشمی این رویکرد قاطعانه قوه قضاییه تکمیل شود.
مرصاد نیوز: حادثه گروگان گیری در سیدنی استرالیا به خوبی برتری سیستم قضایی جمهوری اسلامی ایران در بازداری جرم را در مقایسه با نظام های دیگر به نمایش گذاشت.
مرصادنيوز:وکیل مدافع مهدی هاشمی رفسنجانی درباره جلسه دادگاه حمید رسایی توضیح داد.
مرصادنيوز: نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: در این دولت چندین برابر خطای بابک زنجانی خطا شده است ولی چون این دولت، دولت محرمانه‌هاست کسی از آن باخبر نمی‌شود.
مرصادنیوز: مدیر مسئول روزنامه کیهان، روزگذشته برای پاسخگویی به شکایات متعدد دستگاه‌های دولتی از جمله؛ ریاست‌جمهوری، شورای عالی امنیت ملی، سازمان بهزیستی، وزیر دادگستری، وزارت ارشاد، میراث فرهنگی در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافت و از اتهامات وارد شده دفاع کرد.
مرصادنیوز: باید از دولت‌مردان پرسید که آیا شکایت ایران از آمریکا، صرفاً امری کاغذی و نمایشی بوده یا آنکه در عمل نیز پیگیر آن بوده‌اند؟
مرصادنیوز: سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری درباره صدور حکم اعدام برای زنجانی و همدستانش، احضار فاطمه هاشمی به دادگاه، شکایت دادستان زاهدان از مولاوردی، بازداشت ۸ مروج فساد و فحشا، آزادی متهمان پرونده سفارت عربستان و تعیین نرخ دیه سال ۹۵ توضیح داد.
مرصادنیوز: عضو شورای قضایی استان کرمانشاه حضور قضات در جمع زندانیان را سبب تقویت روحیه زندانیان و تعیین تکلیف وضعیت قضایی آنان دانست.
مرصادنیوز: بیست‌وچهارمین جلسه رسیدگی به پرونده موسوم به فساد نفتی صبح امروز (یکشنبه) در دادگاه انقلاب به صورت علنی برگزار شد.

سینه ستبر ایران امروز هم حماسه ساز می شود؛

استقبال خوب کرمانشاهی‌ها از انتخابات/ حضور پررنگ رای اولی‌ها

مرصادنیوز: کرمانشاهی ها استقبال خوبی از انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دارند.

پربازدیدها