مرصادنيوز: معاون فرماندار قصرشیرین از اعمال ممنوعیت ترانزیت سوخت از مرزپرویز خان از امروز و به مدت ۴ روز خبر داد.
مرصادنيوز: جانشین پلیس راه استان کرمانشاه از اعمال محدودیتهای ترافیکی نوروزی استان کرمانشاه درروزهای پایانی نوروز ۹۶ خبر داد.
مرصادنيوز: رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه از اعمال محدودیت‌های ترافیکی داخل شهری طی پنج‌شنبه آخر سال در کرمانشاه خبر داد.
مرصادنيوز: رئیس پلیس راه استان کرمانشاه محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی کرمانشاه در ایام نوروز۹۶ را اعلام کرد.
مرصادنيوز:رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه از اعمال محدودیت‌های ترافیکی داخل شهری طی ۲ پنج‌شنبه آخر سال در کرمانشاه خبر داد.
مرصادنيوز: جانشین پلیس راه استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه نیمه سنگین و روان است و توصیه ما به زائران پرهیز از عجله و شتاب در بازگشت است.
مرصادنیوز: معاون وظیفه عمومی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: تاکنون برای ۹۲۰ نفر از افرادی که دوره سربازی را طی نکرده‌اند و یا معافیت ندارند، مجوز خروج از کشور صادر شده است.
مرصادنیوز: محدودیت‌های ترافیکی در محور کنگاور- اسدآباد به دلیل عملیات کارگاهی و پل سازی تا ۳۰ آبان اعمال می‌شود.
مرصادنیوز: مردم کرمانشاه نیز چون دیگر نقاط ایران به رسم دیرینه و کهن خود، هرساله مهیای برگزاری مراسمات تاسوعا و عاشورای حسینی می‌شوند تا در سوگ سرور و سالار شهیدان عزاداری کنند.
مرصادنیوز: رئیس پلیس راهور انتظامی استان کرمانشاه از اعمال محدودیت‌های ترافیکی روز جهانی قدس در کرمانشاه خبر داد.

پشت‌پرده شبیخون دولت لو رفت؛

«شوک بنزینی»؛ بازی کثیف انتخاباتی اصلاح‌طلبان

مرصادنیوز: اظهارات دبیرکل حزب اتحاد ملت نشان داد که دولت بی‌تدبیر چگونه در شوک بنزینی امنیت ملی و جان و مال مردم را قربانی مطامع حزبی‌ برای پیروزی در انتخابات پیش رو کرد.

پربازدیدها