مرصاد نیوز: با معرفی فخرالدین احمدی دانش آشتیانی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم، مشخص شد که جریان فتنه یک گزینه فتنه گر دیگر را به رئیس جمهور تحمیل کرده است.
مرصادنيوز: رصد انتخابات‌ گذشته درباره مشارکت ۲ استان خراسان جنوبی و قم کاملاً خلاف ادعای وزیر کشور است و این ۲ استان بالاترین مشارکت را در انتخابات‌ سالیان گذشته داشته‌اند.
مرصادنیوز: مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه گفت: ۲۶۰۲ روستای استان کرمانشاه تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هستند.
معاون امور اقتصادی و سرمایه‌ گذاری بنیاد برکت گفت: مهمترین هدف بنیاد برکت مشارکت اقتصادی با بخش خصوصی است و در بخش اقتصادی اولویت ما برای تکمیل واحدها با بخش خصوصی است.
مرصادنیوز: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمانشاه گفت: رسانه ها بدون جانبداری از حزب یا گروه خاصی زمینه ساز حضور و مشارکت مردم در انتخابات باشند.
مرصاد نیوز: نخستین کنگره حزب اتحاد ملت در حالی در سالن اجلاس سران برگزار شد که اعضای شورای مرکزی این حزب در این جلسه انتخاب شدند، افرادی که بیشتر آنها سابقه عضویت در حزب منحله مشارکت را در کارنامه خود دارند.
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه، لازمه تامین نظم و امنیت در سطح جامعه را مشارکت دو سویه پلیس و مردم عنوان کرد.
مرصاد نیوز: یکی از عناصر حزب منحله مشارکت از برنامه ریزی های اصلاح طلبان برای ترغیب و تشویق معلمان در راستای برگزاری تجمع و تحصن پرده برداشت.

انتقاد کارشناسان از میانبر غلط دولت برای کنترل تورم

حیثیت پول ایران در گرو صفرها

مرصادنیوز: کارشناسان اقتصادی معتقدند که میانبر غلط دولت برای کنترل تورم منجر به بی‌اعتباری پول ملی می‌شود و باید در این سیاست اقتصادی تجدیدنظر کرد.

پربازدیدها