مرصادنیوز: جلسه انتخاباتی مشاورین استاندار و یکی از مدیران کل استانداری کرمانشاه با حضور برخی از چهره های نزدیک به جریان مشارکت در کرمانشاه برگزار شد.
مرصاد نیوز: نشریه نزدیک به اداره کل حوزه استاندار کرمانشاه پس از ماه ها اعتراف کرد که در مقابل خطای فرماندار سکوت کرده است.
مرصاد نیوز: متاسفانه دیده می شود که مسئولان استانداری کرمانشاه در حالی که در موضوع حواشی پیش امده در قضیه شهردار منطقه 5 و دانشگاه پیام نور به شدت واکنش نشان دادند، در مقابل رفتار خشونت آمیز فرماندار صحنه سکوت کردند.
مرصادنيوز:مشاور عالی استاندار کرمانشاه گفت: گردهمایی باشکوه عاشقان حضرت امام(ره) با حضور بیش از ۵۰۰۰ نفر در کرمانشاه برگزار می‌شود.
مرصادنيوز: دبیر هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه گفت: در بحث انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه یک مورد رد صلاحیت به خاطر مسائل قومی و مذهبی نداشتیم.
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه از مشارکت بیش از ۶۰۰ هزار نفری کرمانشاهیان در انتخابات کنونی خبر داد.
مرصادنيوز: دبیر ستاد انتخابات استانداری کرمانشاه گفت: تا ساعت ۱۶ امروز آراء از مرز نیم میلیون رأی در استان کرمانشاه گذشت.
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه از مشارکت بالای مردم استان در انتخابات خبر داد و گفت: از ابتدای آغاز رای گیری تاکنون بیش از ۱۵۰ هزار کرمانشاهی رای خود را به صندوق انداخته‌اند.
مرصادنيوز: رئیس ستاد انتخابات استانداری کرمانشاه گفت: انتخابات مظهر اراده مردم است و قطعا در تعیین سرنوشت مردم اثر بسیار مهمی خواهد داشت.
مرصادنيوز: رئیس ستاد انتخابات استانداری کرمانشاه گفت: بیش از یک میلیون و ۴۵۰ هزار نفر در استان کرمانشاه واجد شرایط رأی دادن هستند.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها