مرصادنیوز: جلسه انتخاباتی مشاورین استاندار و یکی از مدیران کل استانداری کرمانشاه با حضور برخی از چهره های نزدیک به جریان مشارکت در کرمانشاه برگزار شد.
مرصاد نیوز: نشریه نزدیک به اداره کل حوزه استاندار کرمانشاه پس از ماه ها اعتراف کرد که در مقابل خطای فرماندار سکوت کرده است.
مرصاد نیوز: متاسفانه دیده می شود که مسئولان استانداری کرمانشاه در حالی که در موضوع حواشی پیش امده در قضیه شهردار منطقه 5 و دانشگاه پیام نور به شدت واکنش نشان دادند، در مقابل رفتار خشونت آمیز فرماندار صحنه سکوت کردند.
مرصادنيوز:مشاور عالی استاندار کرمانشاه گفت: گردهمایی باشکوه عاشقان حضرت امام(ره) با حضور بیش از ۵۰۰۰ نفر در کرمانشاه برگزار می‌شود.
مرصادنيوز: دبیر هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه گفت: در بحث انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه یک مورد رد صلاحیت به خاطر مسائل قومی و مذهبی نداشتیم.
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه از مشارکت بیش از ۶۰۰ هزار نفری کرمانشاهیان در انتخابات کنونی خبر داد.
مرصادنيوز: دبیر ستاد انتخابات استانداری کرمانشاه گفت: تا ساعت ۱۶ امروز آراء از مرز نیم میلیون رأی در استان کرمانشاه گذشت.
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه از مشارکت بالای مردم استان در انتخابات خبر داد و گفت: از ابتدای آغاز رای گیری تاکنون بیش از ۱۵۰ هزار کرمانشاهی رای خود را به صندوق انداخته‌اند.
مرصادنيوز: رئیس ستاد انتخابات استانداری کرمانشاه گفت: انتخابات مظهر اراده مردم است و قطعا در تعیین سرنوشت مردم اثر بسیار مهمی خواهد داشت.
مرصادنيوز: رئیس ستاد انتخابات استانداری کرمانشاه گفت: بیش از یک میلیون و ۴۵۰ هزار نفر در استان کرمانشاه واجد شرایط رأی دادن هستند.

رهبر انقلاب در دیدار با دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران:

حذف فلسفه از حوزه علمیه قم موجب خواهد شد افرادی کم‌عمق، متصدی تبیین و تدریس این علم شوند

مرصادنیوز: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران که ۳ اردیبهشت ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش منتشر شد.

به منظور بازدید از روند بازسازی مناطق زلزله زده صورت گرفت؛

حضور فرمانده سپاه درمناطق زلزله زده سرپل ذهاب/افتتاح مساکن احداثی

هر ساعت 2 پرونده نزاع در کرمانشاه تشکیل می شود؛

ترویج گفتمان "خشونت" به جای "گفتگو"

پربازدیدها