مرصادنیوز: بی توجهی به مسکن مهر از یک طرف و به سرانجام نرسیدن مسکن اجتماعی از طرف دیگر نشان داد که دولت یازدهم برای خانه دارشدن اقشار کم درآمد برنامه ای ندارد.
مرصادنيوز: بیانیه آخوندی برای خرید هواپیما در حالی صادر می شود که هنوز مشکلات حوزه مسکن مهر در کشور ناشی از بی توجهی های دولت ادامه دارد.
مرصادنیوز: در حالی که متقاضیان مسکن مهر سال هاست که منتظر تحویل واحد های خود هستند، مسئولان با نامه های پرخاشگرانه منتقدان مسکن مهر را دروغگو می نامند.
مرصادنیوز: مسکن مهر استان کرمانشاه یکی از پروژه هایی است که در دولت یازدهم مورد بی توجهی قرار گرفته است.
مرصادنیوز: مسکن مهر در شهرستان های شرق استان کرمانشاه از جمله پروژه هایی است که در دولت یازدهم با بی مهری های متعدد روبرو شده است.
مرصادنیوز: مسکن مهر در اورامانات یکی از پروژه هایی است که در دولت یازدهم مورد بی توجهی قرار گرفته است.
مرصادنیوز: ساخت باغ‎ویلا به جای مسکن مهر در برخی استانها کلید خورد.
مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی خواستار اعطای ۵۰۰ میلیارد تومان وام از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) به ۲۵ هزار مددجو و غیرمددجو در استان کرمانشاه شد.
مرصادنیوز: با گذشت 481 روز از تصویب این طرح هیات وزیران بر خلاف آیین نامه این طرح هیچ مسکن اجتماعی در کشور ساخته نشده است و دولت کمکی هم به اتمام پروژه های مسکن مهر نیز نمی کند؛ بعبارتی دولت یازدهم که از ابتدا با مسکن مهر مخالفت کرد و طرح مسکن اجتماعی را ارائه داد نه تنها کمکی به طرح قبل نکرد بلکه طرح جدیدی را که خود در این باره ارائه داده بود را نیز تا کنون به جایی نرسانده است.
مرصادنیوز: حدود یک ماه اخیر روند بازسازی مساکن مهر در سرپل ذهاب متوقف شده است.

گزارش مرصاد از ابهام وجود رانت در امهال وام‌های زلزله‌زدگان؛

شفاف‌سازی یا ابهام‌سازی! /آیا لیست «دانه‌درشت‌ها» منتشر می‌شود؟

مرصادنیوز: احتمال وجود رانت در امهال وام‌های زلزله‌زدگان و ابهامات ایجاد شده در این زمینه نیاز به شفاف‌سازی مسئولان در این مورد دارد و باید دید آیا دولت برای این امر حاضر به انتشار لیست «دانه‌درشت‌ها» هست یا نه.

پربازدیدها