مرصادنیوز: بی توجهی به مسکن مهر از یک طرف و به سرانجام نرسیدن مسکن اجتماعی از طرف دیگر نشان داد که دولت یازدهم برای خانه دارشدن اقشار کم درآمد برنامه ای ندارد.
مرصادنيوز: بیانیه آخوندی برای خرید هواپیما در حالی صادر می شود که هنوز مشکلات حوزه مسکن مهر در کشور ناشی از بی توجهی های دولت ادامه دارد.
مرصادنیوز: در حالی که متقاضیان مسکن مهر سال هاست که منتظر تحویل واحد های خود هستند، مسئولان با نامه های پرخاشگرانه منتقدان مسکن مهر را دروغگو می نامند.
مرصادنیوز: مسکن مهر استان کرمانشاه یکی از پروژه هایی است که در دولت یازدهم مورد بی توجهی قرار گرفته است.
مرصادنیوز: مسکن مهر در شهرستان های شرق استان کرمانشاه از جمله پروژه هایی است که در دولت یازدهم با بی مهری های متعدد روبرو شده است.
مرصادنیوز: مسکن مهر در اورامانات یکی از پروژه هایی است که در دولت یازدهم مورد بی توجهی قرار گرفته است.
مرصادنیوز: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک و با حضور جمعی از مسئولین ادارات مسجد ابوالفضل العباس (ع) مسکن مهر شهر صحنه افتتاح شد.
مرصادنیوز: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: بر اساس مصوبه دولت در بودجه سال آینده، 50 هزار واحد مسکن مهر برای تکمیل و یا واگذاری به جامعه هدف، به کمیته امداد واگذار می‌شود.
مرصادنیوز: وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آقایان در روزهای نخست زلزله غرب کشور به جای رسیدگی به مردم زلزله‌زده موضوع مسکن مهر را مطرح کردند و نگاه حزبی و جناحی داشتند و برخی از نهادها جور کم‌کاری‌های برخی از آقایان را به دوش می‌کشند.
مرصادنیوز: رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: مسکن مهر در کرمانشاه و همچنین خاک و مصالح به کار رفته در ساختمان‌های این استان پس از زلزله مورد بررسی آزمایشگاهی قرار گرفت.

شمارش معکوس برای ظهور آسیب های کهنسالی جمعیت؛

ایرانِ جوان خداحافظ!

مرصادنیوز: علیرغم هشدارهای کارشناسان پیری جمعیت در کشور سبب شکل گیری آسیب های اجتماعی جدیدی از جمله افزایش آمار طلاق شده است.

پربازدیدها