مرصادنیوز: بی توجهی به مسکن مهر از یک طرف و به سرانجام نرسیدن مسکن اجتماعی از طرف دیگر نشان داد که دولت یازدهم برای خانه دارشدن اقشار کم درآمد برنامه ای ندارد.
مرصادنيوز: بیانیه آخوندی برای خرید هواپیما در حالی صادر می شود که هنوز مشکلات حوزه مسکن مهر در کشور ناشی از بی توجهی های دولت ادامه دارد.
مرصادنیوز: در حالی که متقاضیان مسکن مهر سال هاست که منتظر تحویل واحد های خود هستند، مسئولان با نامه های پرخاشگرانه منتقدان مسکن مهر را دروغگو می نامند.
مرصادنیوز: مسکن مهر استان کرمانشاه یکی از پروژه هایی است که در دولت یازدهم مورد بی توجهی قرار گرفته است.
مرصادنیوز: مسکن مهر در شهرستان های شرق استان کرمانشاه از جمله پروژه هایی است که در دولت یازدهم با بی مهری های متعدد روبرو شده است.
مرصادنیوز: مسکن مهر در اورامانات یکی از پروژه هایی است که در دولت یازدهم مورد بی توجهی قرار گرفته است.
مرصادنیوز: فرماندار شهرستان اسلام آباد غرب گفت: فرمانداری تا این لحظه بازگشت به منازل را اعلام نکرده است با وصف اینکه هنوز کمسیون ماده 27 نیز اظهار نظری در این خصوص نداشته است.
مرصادنیوز: بعد از وقوع زلزله در اسلام آبادغرب سپاه اسلام آبادغرب نقش مهمی در ایجاد آرامش، کمک رسانی و خدمات بهداشتی درمانی و همچنین تهیه و توزیع غذای گرم در بین زلزله زدگان شهرستان داشته است.
مرصادنیوز: معاون استاندار کرمانشاه با بیان اینکه مساکن مهر بیمه هستند و خسارت آنها پرداخت می شود، گفت: مردم ساکن مسکن‌های مهر مناطق زلزله‌زده جهت اقدام برای اخذ غرامت یک ماه فرصت دارند.
مرصادنیوز: معاون استاندار کرمانشاه درخصوص تعداد کشته های مسکن مهرهایی که دولت ساخته است، گفت: اینجا می گویند 2 نفر است. همین مجتمع شهید شیرودی است که اسکلت آن سرپا است و همه دیده اند.

رهبر انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان در اجلاس محبان اهل‌بیت(ع):

ایران در هر جایی که برای مقابله با کفر و استکبار نیاز به حضور باشد کمک خواهد کرد/ وحدت امت اسلامی اوجب واجبات است

مرصادنیوز:رهبر معظم انقلاب فرمودند:جمهوری اسلامی ایران در هر جایی که برای مقابله با کفر و استکبار، نیاز به حضور باشد، کمک خواهد کرد و در بیان این موضوع ملاحظه هیچ‌کس را نمی‌کنیم.

پربازدیدها