مرصادنیوز: بی توجهی به مسکن مهر از یک طرف و به سرانجام نرسیدن مسکن اجتماعی از طرف دیگر نشان داد که دولت یازدهم برای خانه دارشدن اقشار کم درآمد برنامه ای ندارد.
مرصادنيوز: بیانیه آخوندی برای خرید هواپیما در حالی صادر می شود که هنوز مشکلات حوزه مسکن مهر در کشور ناشی از بی توجهی های دولت ادامه دارد.
مرصادنیوز: در حالی که متقاضیان مسکن مهر سال هاست که منتظر تحویل واحد های خود هستند، مسئولان با نامه های پرخاشگرانه منتقدان مسکن مهر را دروغگو می نامند.
مرصادنیوز: مسکن مهر استان کرمانشاه یکی از پروژه هایی است که در دولت یازدهم مورد بی توجهی قرار گرفته است.
مرصادنیوز: مسکن مهر در شهرستان های شرق استان کرمانشاه از جمله پروژه هایی است که در دولت یازدهم با بی مهری های متعدد روبرو شده است.
مرصادنیوز: مسکن مهر در اورامانات یکی از پروژه هایی است که در دولت یازدهم مورد بی توجهی قرار گرفته است.
مرصادنیوز: بیش از 100 نفر از متقاضیان مسکن مهر فازهای 8، 11 و 5 مسکن مهر پردیس مقابل ساختمان مرکزی وزارت راه و شهرسازی تجمع کردند و از وزیر جدید خواستند که سرعت لازم را برای تکمیل این واحدهای مسکونی به کار گیرد.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه از تکمیل ۷۰ هزار واحد تخریبی و تعمیری تا سالگرد زلزله خبر داد.
مرصادنیوز: برخی از رسانه‌ها در خصوص انتقاد استاندار کرمانشاه از روند بازسازی مسکن مهر به جوسازی و شانتاژ پیرامون این خبر پرداختند.
مرصادنیوز: رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه میزان معاملات در کشور ۴ درصد رشد کرده، اما میزان معاملات اجاره ۱۳ درصد کاهش یافته است، گفت: وزیر مستعفی راه و شهرسازی در بخش مسکن موفق عمل نکرد و ما همچنان منتظر مسکن اجتماعی او هستیم.

با اجرای طرح نظارتی صورت می‌گیرد؛

رصد بازار کرمانشاه در آستانه شب یلدا /گرانفروشان نقره‌داغ می‌شوند

مرصادنیوز: بازار کرمانشاه در آستانه شب یلدا زیر ذره‌بین بازرسان قرار گرفته و مسئولان تعزیرات حکومتی می‌کویند با متخلفان و گران‌فروشان به صورت جدی برخورد خواهند کرد.

پربازدیدها