مرصاد نیوز: پس از صدور احکام قوه قضاییه برای برخی از مسئولین سابق و فرزندان مسئولین فعلی، انتظار جامعه این است که با نهایی کردن احکامی نظیر حکم دادگاه مهدی هاشمی این رویکرد قاطعانه قوه قضاییه تکمیل شود.
مرصاد نیوز: در حالی که اقشار مختلف مردم از خواهان برخورد با مفاسد اقتصادی هستند، اخباری از مخالفت دولت تدبیر و امید با طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصدی شنیده می شود که می توان سوال برانگیز باشد.
مرصاد نیوز: با وجود تایید سلامت دستگاه قضا پس از صدور حکم معاون دولت سابق، ملت ایران امیدوار است که پرونده های بعدی متخلفان و مفسدان اقتصادی نیز با اقتدار پیگیری شود.
مرصاد نیوز: رئیس قوه قضاییه گفت: بنده خودم در دولت قبل منتقدترین فرد بودم اما نباید تمام فسادها را گردن دولت قبل انداخت.
مرصاد نیوز: موضوع فیلترینگ شبکه های اجتماعی موبایلی ماه هاست که باعث شده است دیالوگ های بی سرانجامی را میان مسئولین نهادهای مختلف برقرار کند.
مرصادنيوز:رئیس قوه قضاییه، حمله اخیر آمریکا به پایگاه هوایی «الشعیرات» در سوریه را مصداق بارز اجرای قانون جنگل دانست و تأکید کرد که تروریسم دامان حامیان خود از جمله آمریکا را خواهد گرفت.
مرصادنيوز:معاون اداری و مالی قوه قضائیه از حمایت کامل دستگاه قضایی از سرمایه‌گذاری در کشور خبر داد و گفت: دنبال افزایش تعرفه‌های خدمات قضایی نیستیم.
مرصادنيوز: محسنی اژه ای خطاب به خبرنگاران گفت:مسئولان نظام در هر کجا و هرمقامی که هستند نباید گمان کنند که پیگیری‌های شما فقط یک یا دو هفته است. باید موضوعاتی همچون حقوق های نجومی تا انتها پیگیری شود.
مرصادنيوز:رئیس قوه‌قضائیه گفت: اعمال تحریم‌ها و فشارهای جدید از سوی آمریکا، تبلیغات وسیع و تهدیدات متعدد دولتمردان این کشور، نشانگر صدق فرمایش مکرر مقام معظم رهبری مبنی بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکا است.
مرصادنيوز: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با بیان اینکه انس با قرآن ضریب بروز انحرافات را کاهش می‌دهد، گفت: امروز فضای فرهنگی زندان‌های کشور قرآنی و نورانی است.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها