مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: سال ها فساد، دروغگویی، دزدی، کشتار و غارت غربی ها فراموش نشدنی است و ایرانیان نیز این موضوع را هیچ گاه فراموش نمی کنند.
مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: آمریکا وقتی ناامید می‌شود که ایران ۸۰ میلیون انسان با تفکر بسیجی داشته باشد و روحیه بسیجی هم مدیون اخلاص و ایمان است.

مرصادنیوز: امام جمعه کنگاور در خطبه های امروز گفت:کسانی که با آبروی کشور بازی کرده اند از هر قشری که باشند باید با انها برخورد شود.
مرصادنیوز: امام جمعه گیلانغرب گفت :کینه ورزی دشمن نباید موجب شود مسئولان از ضعفها و مشکلات مردم بویژه طبقات ضعیف و محروم جامعه غافل شوند .
مرصادنیوز:امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه، دشمن از نقاط ضعف موجود سواستفاده می‌کند، بر تلاش مسئولان در رفع مشکلات کشور تاکید کرد.
مرصادنیوز: امام جمعه گیلان غرب گفت :فلسفه يادآورى يوم‏الله ۹ دى همين است كه نسبت به فتنه‏هاى جديد نیز هوشيار بوده و با درايت آنها را رصد کرده و در صورت لزوم با آن‏ها مقابله صورت پذيرد.
مرصادنیوز: امام جمعه سرپلذهاب گفت: ۹دی روز بصیرت و میثاق مجدد مردم با ولایت است و حضور میلیونی آنها توانست آتش فتنه هارا خاموش کرده وتوطئه های دشمنان را خنثی سازد.
مرصادنیوز: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اهمیت 9 دی به دلیل عمق فهم، درک و بصیرت مردم از یکسو و خودجوش بودن آن از سویی دیگر حائز اهمیت بود که در نتیجه آن معادلات جهانی و امیدواری دشمنان را برهم زد.
مرصادنیوز: امام جمعه کنگاور گفت: وحدت حوزه و دانشگاه باید بیش از پیش افزایش یابد چراکه ملت اسلامی را موفق به مقاومت و در نهایت پیروزی در مقابل دشمنان می‌کند.
مرصادنیوز:امام جمعه کنگاور گفت:توطعه جدید آمریکا در معرفی پایتخت دروغین اسرائیل به شکست ختم می شود.

نفوذ زرق و برق دنیا در محل تذکر آخرت؛

تجارت مُدرن در چند قدمی مردگان!

مرصادنیوز: اخیرا پیشنهادی مطرح شده تا مجتمع های تجاری و مگامال ها در قبرستانها راه اندازی شود تا مردم در بهشت زهرا هم از برخی خدمات شهری بهره مند شوند.

پربازدیدها