مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: سال ها فساد، دروغگویی، دزدی، کشتار و غارت غربی ها فراموش نشدنی است و ایرانیان نیز این موضوع را هیچ گاه فراموش نمی کنند.
مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: آمریکا وقتی ناامید می‌شود که ایران ۸۰ میلیون انسان با تفکر بسیجی داشته باشد و روحیه بسیجی هم مدیون اخلاص و ایمان است.

مرصادنیوز: عده‌اى با ترويج افكار دشمن تلاش مى كنند تا با «بن‌بست نمايى» و «بحران نمايى» چنين وانمود كنند كه تنها راه باقى مانده تسليم شدن در برابر آمريكاست.
مرصادنیوز: ائمه جماعت سراسر کشور ضمن تسلیت ایام به مناسبت سالروز شهادت امام سجاد(ع) اصابت موشک های بالستیک به مواضع تروریست ها را نمونه ای بارز از اقتدار نیروهای مسلح ایران اسلامی دانستند.ائمه جماعت با اشاره به قرارداد ننگین FATF آن را برخلاف منافع کشور دانسته از اجتماع بزرگ بسیجیان در روز ۱۲ مهرماه بعنوان گردهمایی عظیم که نشان دهنده انسجام و همبستگی ملت ایران در برابر دشمنان است یاد کردند.
مرصادنیوز: ائمه جماعات سراسر کشور در خطبه های نماز جمعه به موضوعاتی از قبیل FATF و حادثه تروریستی شهر اهواز پرداختند. همچنین خواستار اقدام جدی دولت در راستای رفع مشکلات معیشتی مردم شدند .
مرصادنیوز: خطیبان جمعه سراسر کشور راه برون‌رفت از مشکلات را جلوگیری از اختلاف برشمرده و افزودند: دشمن با ایجاد فشار در پی ناامیدی مردم است
مرصادنیوز: امام جمعه شهرستان صحنه گفت : : هر جا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خوش درخشیده مرهون حضور پرشکوه مردم بوده است
مرصادنیوز: امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت: استراتژی قیام امام حسین علیه السلام امربه معروف ونهی ازمنکر بود ودراین راه تمام سختیها راتحمل کرد ودراین راه خود ،فرزندان ویارانش رافدای دین اسلام کرد.
مرصادنیوز: خطیبان جمعه سراسر کشور با انقلابی خواندن اقدام مجلس در طرح سئوال از رئیس جمهوری، مهمترین مطالبه مردم از دولت را نظارت بیشتر و بهبود وضع معیشتی برشمرده و خواستار تسریع در محاکمه اخلالگران اقتصادی توسط قوه قضائیه شدند.
مرصادنیوز: خطیبان جمعه سراسر کشور در خطبه های نمازجمعه ضمن تاکید بر برخورد قاطع و انقلابی قوه قضائیه با متخلفین اقتصادی، خواستار نظارت بیشتر مجلس بر اوضاع کشور شدند.

رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی:

تصویرسازی غلط از اوضاع ایران مهمترین دستور کار امروز دشمن است/ در این جنگ پیروز خواهیم شد

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

به بهانه هفتمین سالگرد سفر امام خامنه ای به استان کرمانشاه؛

ببینید | بیانات رهبر انقلاب در جمع مردم شهرستان پاوه

آیا طومار پارلمان محلی پیچیده می‌شود؟

شورای «شهر» در مسلخ!

پربازدیدها