مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: سال ها فساد، دروغگویی، دزدی، کشتار و غارت غربی ها فراموش نشدنی است و ایرانیان نیز این موضوع را هیچ گاه فراموش نمی کنند.
مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: آمریکا وقتی ناامید می‌شود که ایران ۸۰ میلیون انسان با تفکر بسیجی داشته باشد و روحیه بسیجی هم مدیون اخلاص و ایمان است.

مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه اشرافی‌گری را سمی مهلک برای کشورداری برشمرد و گفت: مردم فساد و اختلاس را نمی‌پذیرند.
مرصادنیوز: ملا احمد شیخی گفت : بسیاری از برنامه ها و دستورات خدواند متعال برای گذشت و بخشش بندگانش است .
مرصادنیوز: نماز جمعه این هفته با حضور پرشور مردم روزه‌دار و خداجوی ایران در سراسر کشور برگزار شد و امامان جمعه این این روز پیرامون مسائل مهم سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... به سخنرانی پرداختند.
مرصادنیوز: خطیب جمعه تهران با اشاره به عبارات رهبر معظم انقلاب در وصف مقام کارگر گفت: کارگران خدمات ارزنده‌ای عرضه می‌کنند و مسئولان باید به فکر حل مشکلات آنان باشند.
مرصادنیوز: امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : با انجام اصول دین می توانیم به بخشی های از وظایف دینی خود عمل کنیم و پایبندی به اصل دین است که مایه نجات ما می شود .
مرصادنیوز: نماز جمعه این هفته بیست و چهارم فروردین‌ماه در تمام مصلاهای کشور با حضور مردم همیشه در صحنه برگزار شد.
مرصادنیوز:ملا احمد شیخی گفت : صداقت در گفتار و رفتار مهمترین ویژگی انسان ها است و آدمی زاد باید به دور از ریاء و دروغ زندگی کند .
مرصادنیوز: امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: در اين شرايط جامعه امروز هم كه دشمن در حال تهاجم و برنامه‌ريزى عليه ما است، حمايت و اطاعت از مقام معظم رهبرى بهترين راه براى پيروزى است

رهبر انقلاب در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت مطرح کردند

دولت باید توانا و کارآمد باشد/ با متخلفان در هر سطحی که هستند برخورد شود

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: همه مدیران دولتی باید در مقابل مشکلات با تحرک بیشتر و با احساس مسئولیت مضاعف عمل کنند. باید با متخلفان در هر سطحی که هستند برخورد شود.

پربازدیدها