مرصادنيوز: معاون فرماندار قصرشیرین به تشریح آخرین وضعیت ایجاد منطقه آزاد قصرشیرین پرداخت.
مرصادنيوز:کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید علت اینکه چرا صنعت گردشگری نتوانسته معضل بیکاری را حل کند و فعال‌تر باشد را از دولتی‌ها بپرسید.
مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان هرسین در خصوص وضعیت گردشگری شهرستان گفت: تنها راه برون رفت هرسین از گرفتاریهای اقتصادی و فضای کسب و کار توسعه گردشگری است.
مرصادنیوز: فرماندار شهرستان هرسین با ارائه آماری کلی از حضور 120هزار گردشگر در هرسین و بخش بیستون در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
مرصادنيوز:فرماندار شهرستان دالاهو از بازدید 56 هزار گردشگر از شهرستان دالاهو در ایام نوروز خبر داد.
مرصادنيوز: معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: برپایی غرفه های صنایع دستی موجب تبادل فرهنگی می شود که در آن بازدید کنندگان با آداب و رسوم و فرهنگ آن منطقه آشنا می شوند.
مرصادنيوز: شهردار صحنه گفت : در حال حاضر همه امکانات و تجهیزات این شهرداری برای رفاه حال مهمانان نوروزی ایجاد شده تا مهمانان نوروزی لحظات خوشی را در ایام نوروز بگذرانند.
مرصادنيوز: آستان امامزاده خلیل الله (علیه السلام) در فاصله 90 کیلو متری کرمانشاه در بخش دینور شهرستان صحنه، و در فاصله ی 30 کیلو متری ‏ میانراهان به طرف کامیاران ‏کیلومتر 4 فرعی سمت چپ جاده اصلی (میانراهان ـ کامیاران) روستای کوچک خلیل الله قرار دارد که بقعه ی مبارکه امامزاده ‏ابراهیم معروف به امامزاده خلیل الله در آن جا واقع شده است. ‏
مرصادنيوز: فرمانداران چندین شهرستان علت نامناسب بودن وضعیت گردشگری در این مناطق را بیان کردند.
مرصادنیوز: مکان های خاص گردشگری در شهرستان های سرپلذهاب، گیلانغرب و قصرشیرین این مناطق را به عنوان یکی از مقاصد گردشگری تبدیل کرده است.

نماینده مردم سنقر در مجلس:

اقدامات قوه‌قضاییه گامی برای ترمیم اعتماد مردم و حاکمیت است

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی، اقدامات اخیر قوه‌قضاییه را گامی در راستای تحکیم و ترمیم حاکمیت و مردم و شایسته تقدیر دانست.

پربازدیدها