مرصادنيوز: معاون فرماندار قصرشیرین به تشریح آخرین وضعیت ایجاد منطقه آزاد قصرشیرین پرداخت.
مرصادنيوز:کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید علت اینکه چرا صنعت گردشگری نتوانسته معضل بیکاری را حل کند و فعال‌تر باشد را از دولتی‌ها بپرسید.
مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان هرسین در خصوص وضعیت گردشگری شهرستان گفت: تنها راه برون رفت هرسین از گرفتاریهای اقتصادی و فضای کسب و کار توسعه گردشگری است.
مرصادنیوز: فرماندار شهرستان هرسین با ارائه آماری کلی از حضور 120هزار گردشگر در هرسین و بخش بیستون در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
مرصادنيوز:فرماندار شهرستان دالاهو از بازدید 56 هزار گردشگر از شهرستان دالاهو در ایام نوروز خبر داد.
مرصادنيوز: معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: برپایی غرفه های صنایع دستی موجب تبادل فرهنگی می شود که در آن بازدید کنندگان با آداب و رسوم و فرهنگ آن منطقه آشنا می شوند.
مرصادنيوز: شهردار صحنه گفت : در حال حاضر همه امکانات و تجهیزات این شهرداری برای رفاه حال مهمانان نوروزی ایجاد شده تا مهمانان نوروزی لحظات خوشی را در ایام نوروز بگذرانند.
مرصادنيوز: آستان امامزاده خلیل الله (علیه السلام) در فاصله 90 کیلو متری کرمانشاه در بخش دینور شهرستان صحنه، و در فاصله ی 30 کیلو متری ‏ میانراهان به طرف کامیاران ‏کیلومتر 4 فرعی سمت چپ جاده اصلی (میانراهان ـ کامیاران) روستای کوچک خلیل الله قرار دارد که بقعه ی مبارکه امامزاده ‏ابراهیم معروف به امامزاده خلیل الله در آن جا واقع شده است. ‏
مرصادنيوز: فرمانداران چندین شهرستان علت نامناسب بودن وضعیت گردشگری در این مناطق را بیان کردند.
مرصادنیوز: مکان های خاص گردشگری در شهرستان های سرپلذهاب، گیلانغرب و قصرشیرین این مناطق را به عنوان یکی از مقاصد گردشگری تبدیل کرده است.

آرمان‌شهری که در حد شعار ماند؛

کاغذبازی؛ دغدغه‌های اولین استان مجازی!

مرصادنیوز: 4 سال پیش کرمانشاه به عنوان اولین استان مجازی کشور انتخاب شد ولی امروز هنوز درگیر کاغذ بازی در سیستم ادارای است.

تکنسین‌های اورژانس از تلخ‌وشیرینی‌ کار در این مرکز می‌گویند؛

تجربه لحظات پُراسترس با فرشتگان سفیدپوش

پربازدیدها