مرصادنيوز:رئیس جمهور با بیان اینکه اگر از تعامل با جهان بگوییم بعضی‌ها بدشان می‌آید، گفت: بعضی‌ها از تقابل با جهان خوششان می‌آید، نمی دانم این تقابل چه چیزی برایشان آورده، البته برای بعضی‌ها نان آورده است.
مرصادنيوز: نماینده مردم قصرشیرین، سرپلذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: تجارت کوله‌بری از فردا یکشنبه در مرز رسمی پرویزخان از سرگرفته می‌شود.
مرصادنيوز:معاون فرماندار قصرشیرین از بازگشایی مرز کوله‌بری این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: طی آن کوله‌بران در هر سفر مجاز به واردات ۲ میلیون تومان کالا هستند.
مرصادنيوز:رئیس اتاق بازرگانی سلیمانیه عراق گفت: هم اکنون برروی طرح ایجاد یک منطقه اقتصادی وشهرک صنعتی مشترک با ایران برنامه‌ریزی می‌کنیم تا با ایجادآن تبادلات اقتصادی بین دوکشور افزایش یابد.
مرصادنیوز: معاون استاندار کرمانشاه بر لزوم برنامه ریزی برای ورود به بازارعراق برای تجارت تاکید کرد و گفت: بدون تجارت تولید و صنعت فلج می شود.
مرصادنیوز: کارگروه توسعه صادرات کرمانشاه با هدف تسهیل صادرات و بررسی مشکلات این حوزه در استان برگزار شد.
مرصادنیوز: روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره می‌کند.
مرصادنیوز: مدیر کل گمرک استان کرمانشاه گفت: با توجه به مشکلاتی که استقرار گمرک در شهر کرمانشاه ایجاد کرده لذا انتقال آن به خارج از محدوده شهر در دستور کار قرار دارد.
مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه تجارت چمدانی مزیت های اقتصادی به همراه دارد ،گفت:عدم بسته بندی مناسب محصولات کشاورزی ما را با خطر برگشت محصولات روبرو می کند.

سریال ادامه‌دار تخلفات سازمان‌یافته

انهدام یک باند فساد اداری در کرمانشاه

مرصادنیوز: یک باند فساد اداری در یکی از ادارات کرمانشاه منهدم شده که پرونده آنها در دادگاه رسیدگی به تخلفات اداری در حال پیگیری است.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کرمانشاه:

تصمیمات نابخردانه مسئولان، تغییر در مجلس را ضروری کرده است

مدیرکل نظارت بر سرویس های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات رادیویی:

پرونده ارزش افزوده در کشور ۱.۶ میلیون نفر شاکی دارد

پربازدیدها