مرصادنیوز:امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه، دشمن از نقاط ضعف موجود سواستفاده می‌کند، بر تلاش مسئولان در رفع مشکلات کشور تاکید کرد.
مرصادنیوز: امام جمعه کنگاور در خطبه های امروز، 9 دي روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت دانست.
مرصادنیوز: امام جمعه گیلان غرب با اشاره به ضرورت اتحاد بین دستگاههای فرهنگی حاضر در مسجدگفت:مساجد به عنوان پایگاههای دینی میتوانند نقش محوری در تعالی فرهنگ اجتماعی داشته باشند.
مرصادنیوز: کارکنان و بسیجیان گیلانغرب به مناسبت هفته مبارک بسیج با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.
مرصادنیوز: مدیریت آموزش و پرورش به همراه اعضای شورای معاونین و تعدادی از کارشناسان اداری با حجت الاسلام و المسلمین الیاسی امام جمعه جدید شهرستنان صحنه دیدار کردند.
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: جمعیت هلال احمر در شرایط بحرانی برای ارائه خدمات بی منت و انسانی پیشتاز است.
مرصادنیوز: مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهرستان صحنه برگزار شد.
مرصادنیوز: صبح امروز فرماندهی و پاسداران ناحیه مقاومت سپاه اسلام آبادغرب جهت تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری با امام جمعه شهرستان دیدار نمودند.
مرصادنیوز: نشست سرگروههای صالحین کانون بسیج هنرمندان کنگاور با امام جمعه این شهرستان حجت الاسلام والمسلمین لروند امروز و با حضور فرمانده سپاه ناحیه، رئیس اداره ارشاد و جمهی از هنرمندان شهرستان کنگاور برگزار شد.
مرصادنیوز: آمریکا برای دشمنی خود با ایران در جریان برجام سنگ تمام گذاشت/سپاه پاسداران نهاد مقدسی است که در برابر کفر مقاومت می کند

نفوذ زرق و برق دنیا در محل تذکر آخرت؛

تجارت مُدرن در چند قدمی مردگان!

مرصادنیوز: اخیرا پیشنهادی مطرح شده تا مجتمع های تجاری و مگامال ها در قبرستانها راه اندازی شود تا مردم در بهشت زهرا هم از برخی خدمات شهری بهره مند شوند.

پربازدیدها