مرصاد نیوز: در هفته گذشته فردی به نام فریبرز جباری که خود را عموی ریحانه جباری معرفی کرد، در یک نشست در آلمان ادعاهایی را در خصوص پرونده ریحانه جباری مطرح کرد که به دلیل گاف های متعدد مورد توجه افکار عمومی قرار نگرفت.
مرصادنيوز:پسر حجت‌الاسلام روحانی سال ۷۶ در خانه و به‌وسیله «اسلحه‌ای خاص» درگذشت و حرف‌ و حدیثها و سؤالات مهمی پس از آن درباره قاتل و مقتول بروز کرد.
مرصادنيوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از برخورد جدی پلیس با تبلیغات زودهنگام کاندیداهای شورای شهر در کرمانشاه خبر داد.
مرصادنيوز: فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب از دستگیری قاتل فراری به همراه همدستانش در کمتر از ۵ ساعت در شهرستان اسلام آباد غرب خبر داد.
مرصادنيوز:معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با تلاش مأموران انتظامی و همکاری ریش سفیدان روانسر، عامل قتل مرد ۳۰ ساله در روستای شاینگان این شهرستان خود را به پلیس معرفی کرد.
مرصادنيوز: انهدام ۲ باند سرقت در کرمانشاه و کنگاور و دستگیری قاتل فراری در روانسر سرفصل اخبار پلیس در استان کرمانشاه است.
مرصادنيوز: حوالی عصر دیروز براثر درگیری لفظی دو جوان اهل روستای شایگان بخش مرکزی شهرستان روانسر یک نفر به قتل رسید.
مرصادنيوز: فرمانده انتظامی شهرستان پاوه گفت: خصومت و اختلافات شخصی بین دو جوان بوده است منجر به کشته شدن یکی از آنها شد.
مرصاد نیوز: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پاوه از دستگیری قاتل دختر ۲۲ ساله پاوه ای خبر داد.
مرصادنیوز: پزشکی قانونی استان کرمانشاه اعلام کرد: طی ۶ ماهه نخست امسال ۸ نفر در استان کرمانشاه با سلاح سرد به قتل رسیدند.

اینجا خبری از رونق تولید نیست؛

شکستن شاخ غول صنعتی کرمانشاه با واردات چینی

مرصادنیوز: طلسم رکود 9 ساله کارخانه اسیدستریک کرمانشاه را هیچکس تاکنون نتوانسته بشکند و این غول صنعتی در جدال با واردات چینی و بنگاه داری بانکها دست و پنجه نرم می‌کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه مطرح کرد:

جزئیات درصد افزایش حقوق نقاط جنگ زده/ کسر اقلام عملی شده

در کارگروه میراث فرهنگی کرمانشاه؛

کریدور گردشگری «بیستون_طاقبستان» تصویب شد

پربازدیدها