مرصاد نیوز: در هفته گذشته فردی به نام فریبرز جباری که خود را عموی ریحانه جباری معرفی کرد، در یک نشست در آلمان ادعاهایی را در خصوص پرونده ریحانه جباری مطرح کرد که به دلیل گاف های متعدد مورد توجه افکار عمومی قرار نگرفت.
مرصادنيوز:پسر حجت‌الاسلام روحانی سال ۷۶ در خانه و به‌وسیله «اسلحه‌ای خاص» درگذشت و حرف‌ و حدیثها و سؤالات مهمی پس از آن درباره قاتل و مقتول بروز کرد.
مرصادنيوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از برخورد جدی پلیس با تبلیغات زودهنگام کاندیداهای شورای شهر در کرمانشاه خبر داد.
مرصادنيوز: فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب از دستگیری قاتل فراری به همراه همدستانش در کمتر از ۵ ساعت در شهرستان اسلام آباد غرب خبر داد.
مرصادنيوز:معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با تلاش مأموران انتظامی و همکاری ریش سفیدان روانسر، عامل قتل مرد ۳۰ ساله در روستای شاینگان این شهرستان خود را به پلیس معرفی کرد.
مرصادنيوز: انهدام ۲ باند سرقت در کرمانشاه و کنگاور و دستگیری قاتل فراری در روانسر سرفصل اخبار پلیس در استان کرمانشاه است.
مرصادنيوز: حوالی عصر دیروز براثر درگیری لفظی دو جوان اهل روستای شایگان بخش مرکزی شهرستان روانسر یک نفر به قتل رسید.
مرصادنيوز: فرمانده انتظامی شهرستان پاوه گفت: خصومت و اختلافات شخصی بین دو جوان بوده است منجر به کشته شدن یکی از آنها شد.
مرصاد نیوز: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پاوه از دستگیری قاتل دختر ۲۲ ساله پاوه ای خبر داد.
مرصادنیوز: پزشکی قانونی استان کرمانشاه اعلام کرد: طی ۶ ماهه نخست امسال ۸ نفر در استان کرمانشاه با سلاح سرد به قتل رسیدند.

با برگزاری مجمع عمومی صورت گرفت؛

گام بلند نیروهای انقلابی برای پیروزی در انتخابات

مرصادنیوز: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان کرمانشاه با برگزاری اولین مجمع خود گام محکمی برای پیروری در انتخابات برداشت.

پربازدیدها