مرصادنیوز: کتاب «به سپیدی یک رویا» اثر فاطمه سلیمانی با حضور این نویسنده در کرمانشاه نقد و بررسی شد.
مرصادنیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: صراحتاً در قانون بودجه اگر جایی ضرورت پیدا کند که تحت عنوان حمایت از فلسطین و حزب الله مبلغی اختصاص داده شود این کار صورت می گیرد.
مرصادنیوز: نخستین نشست شورای ائتلاف اصولگرایان کرمانشاه بعد از انتشار لیست کاندیداهای مورد حمایت در این استان برگزار شد.
مرصاد نیوز: ۲۰۸ نفر از نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای از نیروی قدس سپاه و سردار سلیمانی در روند مبارزه با گروه‌های تروریستی و داعش تقدیر و تشکر کردند.
مرصادنیوز: سردار سلیمانی در عراق از ارج و قرب بالایی برخوردار بود و طبق اسناد دولتی افشا شده، نفوذ زیادی در امور این کشور داشت و حتی بسیاری از مقاماتی که با ایالات متحده خوب بودند، سردار سلیمانی را قبول داشتند.
مرصادنیوز: "علی الحسینی" از فرماندهان ارشد الحشد الشعبی پنجشنبه شب گفت: ترامپ پس از حمله ایران به پایگاه‌های آمریکایی در عراق در حالت سرخوردگی به سر می‌برد و در این مدت دست به حماقت دیگری نخواهد زد.

یک کارشناس مسائل سیاسی:

ارتقای توان کشور برای عبور از بحرانها با مشارکت گسترده در انتخابات

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: مشارکت در انتخابات می تواند عاملی باشد که تا به دنیا پیام دهد مردم با وجود این فشارها پای نظام ایستاده اند و این تهدیدها اثر تعیین کننده ای نخواهد داشت.

پربازدیدها