مرصادنيوز: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نتوانستند با مفاسد برخورد کنند چون هیچ کاردی دسته خود را نمی‌برد.
مرصادنيوز: محمدباقر قالیباف با تأکید براینکه انقلابی نمی‌تواند بگوید «نداریم» و «نمی‌شود» گفت: برخی تافته جدابافته هستند و قانون را دور می‌زنند.
مرصادنيوز:مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از صادرات بیش از ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار کالا در ۱۱ماهه سال جاری از طریق گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشور خبر داد.
مرصادنيوز:مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از رشد ۹ درصدی صادرات گمرک کرمانشاه طی ۱۰ ماهه سپری شده از امسال خبر داد.
مرصادنيوز:مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از صادرات بیش از ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار کالا در ۱۰ ماهه سال جاری از طریق گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشور خبر داد.
مرصادنيوز: معاون اول رئیس جمهور گفت: هنوز موفق نشده‌ایم باوجود گذشت یک سال از اجرای برجام به علت بند SNAPBACK (بازگشت سریع) در این توافق از منابع خارجی به‌ عنوان فاینانس استفاده مطلوب ببریم.
مرصادنيوز: مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده‌های کشاورزی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از صادرات۶۶۰ هزار و ۴۷۵ تن محصولات کشاورزی به ارزش ۶ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال از استان خبر داد.
مرصادنيوز: مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از رشد ۱۱ درصدی صادرات گمرکات استان طی ۹ ماهه سپری شده از امسال خبر داد.
مرصادنيوز: مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از صادران بیش از ۱.۴ میلیارد دلار کالا از طی ۹ ماهه امسال از طریق گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه خبر داد.
مرصادنيوز: وقتی تعرفه پایین آید، واردات افزایش خواهد یافت و نتیجه این می شود که تولیدات داخل از بین رود. واردکننده با تعرفه پایین می تواند با تولید داخل رقابت کند و آن را کنار بزند؛ در حالیکه راهکار برای حل مشکلات این صنعت، کاهش هزینه‌های صادرات است تا تشویق شوند به تولید بیشتر. این عمل نعمت زاده، کار وارونه و برعکسی است.

معاون راه و شهرسازی کرمانشاه مطرح کرد

مسکن مهر سرپل‌ذهاب مقاوم‌تر از قبل زلزله /تحویل واحدها تا دو ماه آینده

مرصادنیوز: معاون راه و شهرسازی استان کرمانشاه از تحویل واحدهای مسکن مهر سرپلذهاب، تا ۲ ماه آینده خبر داد و گفت: آخرین ویرایش آیین نامه زلزله ایران در این پروژه رعایت شده واگر زلزله‌ای منطقه را تهدید کند، این سازه‌ها به خوبی مقاومت می‌کنند.

پربازدیدها