مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت: سکولار به دنبال ایجاد بی تفاوتی در دین بوده و گروهک های تکفیری نیز در جهت افراط گرایی در دین فعالیت می کنند.
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت: امروز حرارت دینی و شور انقلابی ما نشات گرفته از قیام عاشورا است که اساس و بستر آن فقط امر به معروف و نهی از منکر بود.
مرصادنيوز: مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان کرمانشاه در محل سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان برگزار شد.
مرصادنيوز:فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بابیان اینکه دشمنان نگاه ویژه‌ای به انتخابات مادارند، گفت: انتخاب درست کسانی که درجبهه انقلاب حرف می‌زنندپاسخ دندانشکنی به دشمنان است.
مرصادنيوز: چهارمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت استان کرمانشاه برگزار شد.
اجرای سیاست‎های اقتصاد مقاومتی در استان کرمانشاه به همت نهادهای مختلف سبب خودکفایی در تولیدات کشاورزی و اشتغالزایی شده است.
مرصادنيوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) گفت: امنیت و آرامش نقاط مرزی غرب کشور در رقابتهای جهانی کشتی به خوبی نمایش داده شد و این مرهون فعالیتهای اطلاعاتی دقیق و حساب شده است.
مرصادنيوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) با اشاره به نقش ارزشمند شهدای تبلیغات در دوران دفاع مقدس گفت: فضایی که آن ها ایجاد می کردند، باعث ایجاد روحیه در رزمندگان می شد.
مرصادنيوز: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از استان کرمانشاه گفت: به منظور حضور روحانیون در مجالس ترحیم کرمانشاه الزام قانونی در نظر گرفته شود.
مرصادنيوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: امروز بسیج بزرگترین عامل بازدارندگی و اقتدار برای نظام جمهوری اسلامی شده است.

افول علنی استکبار با این طرح کلید می‌خورد

انتقال سازمان ملل؛ یک گام تا بی‌اعتباری جهانی آمریکا

مرصادنیوز: کارشناسان طرح انتقال سازمان ملل متحد از آمریکا را یک اقدام مناسب عنوان می‌کنند و آنرا شروعی برای بی‌اعتباری آمریکا در عرصه جهانی می‌دانند.

پربازدیدها