مرصادنيوز: جمعی از یادگاران دفاع مقدس و بسیجیان سرپلذهاب با حضور در کنار قبور مطهر شهدای گمنام بازی دراز ضمن تحویل سال نو با آرمانهای امام و شهداء تجدید میثاق کردند.
مرصادنيوز: تیم کوهنوردی شهرستان دالاهو متشکل از جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس، بسیجیان و کارکنان ادارات به ارتفاعات شهر کرندغرب صعود کردند.
مرصاد نیوز: مرحله نهایی رزمایش 6 گردان بیت المقدس بسیج شهرستان گیلانغرب برگزار شد.
مرصادنيوز: فرمانده گردان امام حسین(ع)شهرستان سرپلذهاب گفت : بالا بردن روحیه بسیجیان جان برکف گردانهای امام حسین(ع) وتقویت آمادگی جسمانی یکی از مولفه های مهم آمادگی رزم نیروهای مسلح می باشد که درمسابقات ورزشی دنبال می گردد.
مرصاد نیوز: به مناسبت هفته بسیج، بسیجیان گیلانغرب با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.
مرصادنيوز: نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ملت ایران با فرهنگ مقاومت 37 سال کشور را حفظ کرده، ما 37 سال است نان مقاومت خود را می خوریم نه نان مذاکره، این مقاومت است که دشمنان ایران را سر جای خود نشانده و بسبج سرمایه اصلی این مقاومت است.
مرصادنيوز: حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسینی شاهرودی: شاخه های شجره طیبه بسیج در سراسر دنیا پخش شده است و اکثر کشورها ی غیر مسلمان و مسلمان در حال الگو گیری از بسیج هستند و هر جا که می خواهند مشکلی را مرتفع نمایند از این روش استفاده می کنند.
مرصادنیوز: فرمانده تیپ انصار الرسول جوانرود با بیان اینکه امروز بسیجیان عزیز پاوه در این مکان جمع شده اند که اقتدار و عزت و آمادگی خود را به جهانیان نشان دهند گفت: بسیجیان، چشم 80 میلیون نفر مردم هستند که با چشم بیداری و بصیرت از این مرزها دفاع می کنند.
مرصادنیوز: فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای محرومیت زدایی از مناطق محروم در سراسر کشور وارد این طرح مشترک با کمیته امداد خمینی(ره) شده است و امکانات اولیه طرح توسط سپاه تامین می شود.
مرصادنیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت : 140 نفر از بسیجیان خواهر و برادر ناحیه صحنه به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

سازمان حمایت از مصرف‌کننده چه نظارتی بر افزایش قیمت خودرو دارد؟

تخت‌گاز خودروسازان در سکوت وزارت صمت و مجلسی‌ها

مرصادنیوز: خودروسازان داخلی در غیاب نظارت سازمان‌های عریض و طویلی همچون حمایت از مصرف کننده و در سکوت وزارت صمت و مجلس کماکان اقدام به افزایش نجومی قیمت‌های خود می‌کنند.

پربازدیدها