مرصادنیوز: مدیران دولت یازدهم در حوزه اقتصاد تناقض های جدی در اظهار نظر و عملکرد با یکدیگر دارند.
مرصادنیوز: در یک مصوبه اقتصادی تبعیض آشکار میان کارمندان دولت و بخش خصوص به وضوح نمایان شده است.
مرصادنیوز: تغییر وزرای 3 وزارتخانه آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان در روزهای اخیر نه تنها موجب شد که امیدهای موجود به نوعی تحقیر شود بلکه این سوال را مطرح کرد که آیا دولت اصلا از وضعیت اقتصادی موجود در جامعه آگاهی دارد؟
مرصادنیوز: در حالی که اسحاق جهانگیری رغبت و تمایل برخی خانواده ها به مصرف کالای خارجی را یک آفت برای تولید داخلی دانسته بود که اخبار مختلف حاکی از آن است دولتی ها حتی در حوزه محصولاتی مانند برنج که نمونه داخلی دارد نیز به محصولاتی خارجی علاقه دارند!
مرصادنیوز: اعتراف دولت به وجود رکود در کشور در آخرین سال فعالیت خود نشان دهنده ناکارآمدی برنامه های اقتصادی دولت برای کشور است.
مرصادنیوز: در حالی که دولت یازدهم تاکنون تغییر محسوسی در وضعیت معیشت مردم ایجاد نکرده است، روحانی از بالا بردن سطح انتظارات مردم توسط رسانه ها انتقاد کرده است.
مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب اسلامی اقتصاد را مسئله اصلی کشور دانستند و گفتند: شرمندگیم از اینکه جوانی بیکار با دست خالی به خانه می‌رود کمتر از خود او نیست.
مرصادنیوز: دولت حسن روحانی که تا پیش از این نسبت به پرداخت یارانه ها انتقاد می کرد، یک شبه موافق پرداخت یارانه ها شد.
مرصاد نیوز: "اللهم ارزقنا هذا الحصر" امروز دعای بسیاری از مردمی است که در دولت روحانی قدرت خرید خود را از دست داده اند.
مرصاد نیوز: مقامات دولتی تاکنون در طول چند ماه اخیر اظهار نظر های متناقضی در خصوص وجود رکود در کشور مطرح کرده اند.

یک کارشناس مسائل بین الملل:

تعمیق دوقطبی نژادی، آمریکا را به سمت بحران می‌کشاند

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: تعمیق دوقطبی نژادی در آمریکا که ترامپ هم به آن دامن می‌زند این کشور را به سمت بحران می‌کشاند.

آخرین اخبار

پربازدیدها